Виготовлення автоматичних бюветів

Компанія “Джерело Люкс” вже майже 40 років займається виготовленням автоматичних бюветів та бюветів-фітобарів за власними запатентованими розробками.

Як відбувається виготовлення  автоматичних бюветів для лікувальних мінеральних вод  та бюветів-фітобарів “Джерело-Люкс”?

Етап виготовлення автоматичних бюветів та бюветів-фітобарів завжди слідує за етапом індивідуальної розробки та затвердження проекту та супутньої технічної документації.

Розпочинається безпосереднє виробництво автоматичного бювету після завершення  переговорів наших спеціалістів із Замовником щодо:

 • загальних вимог (кількість необхідних Замовнику модулів, дозування порцій, бажана температура нагріву води чи напою),
 • функціональних можливостей (безаераційний відбір і транспортування мінеральної води із можливістю стабілізації тиску чи збереження у герметичних контейнерах; запобігання перегріву води та застою  в нагрітому стані в теплообмінниках та патрубках видачі тощо),
 • вимог до типу води чи напою (ступінь природної мінералізації,  осадоутворюючі властивості та ступінь агресивності мінеральних вод,  тип напоїв чи екстрактів тощо)
 • технічних вимог (ступінь автоматизації систем бювета, системи сигналізації, можливість використання універсальних запчастин та запірної арматури
 • типу інтерфейсу (карточні блоки, сенсорні панелі чи кнопки)
 • дизайну тощо

Чому потрібно обрати “Джерело-Люкс” для виготовлення автоматичних бюветів?

Найчастіше усі замовлення індивідуальні та неповторні, базуються на конкретних баченнях та потребах Замовника й враховують всі його побажання та зауваження. Саме тому, кожна успішна реалізація проекту автоматичних бюветів мінеральних вод, кожна система “Джерело-Люкс” для споживання мінеральних, мінералізованих, очищених вод чи фітонапоїв, що згодом успішно працюватиме у санаторно-курортному комплексі, СПА- центрі, фітнес-клубі, приватному лікувальному закладі, житловому комплексі  чи у будинку (офісі) – це неоціненний досвід для працівників компанії “Джерело-Люкс” та нова сходинка розвитку нашої компанії.

За час існування нашої компанії проекти на створення автоматичних бюветів та бюветів-фітобарів були настільки різноманітні за функціональними можливостями, технічними властивостями, потужністю та дизайном, що ми можемо сміливо братися за проект будь-якої складності.

Що потрібно для виготовлення автоматичних бюветів та бюветів-фітобарів “Джерело-Люкс”?

Для успішної реалізації проекту та виготовлення обладнання бювету необхідно заключити Договір на виготовлення обладнання. Для цього потрібно переконатися, що Замовник:

 • отримав консультації  спеціалістів “Джерело-Люкс” про особливості мінеральних чи мінералізованих вод або напоїв, які будуть споживатись;
 • отримав консультації  про оптимальні варіанти обладнання, яке буде актуальним для конкретного закладу;
 • обрав певну модифікацію автоматичного бювету мінеральних вод чи бювету-фітобару;
 • ознайомився з кінцевим варіантом проекту (після детального обговорення зі спеціалістами “Джерело-Люкс”), документацією (технічним чи медико-технічним завданням), бюджетом, термінами, що потрібні для виготовлення  та встановлення системи;
 • дав згоду на початок виробництва;

Як відбувається виготовлення автоматичних бюветів та бюветів-фітобарів компанією “Джерело Люкс”?

 • Процес реалізації кожного проекту – це кропітка праця великої кількості науковців та спеціалістів різного профілю (конструктори, інженери, програмісти, робітники).
 • Найголовнішою перевагою нашої компанії – власні виробничі потужності, де працюють кваліфіковані робітники з багаторічним стажем, а також молоді спеціалісти.
 • Необхідні комплектуючі запчастини, вузли та деталі ми закуповуємо переважно за кордоном, отримуючи необхідні гарантії виробника.
 • На усе обладнання без виключення надається гарантія.
 • Замовнику пропонується додатковий сервіс по доставці, встановленню, введенню в експлуатацію, ремонту та модернізації обладнання, яке виготовляє “Джерело Люкс”, що забезпечує якість, надійність, довговічність бюветів  та комфортний сервіс.

Автоматичні бювети мінеральних вод, які виготовляє компанія “Джерело-Люкс”, відмінно працюють в різних умовах (у тому числі з агресивними за своїми властивостями водами) та гарантують правильну подачу, зберігання, необхідне дозування, концентрацію, безконтактний підігрів до визначених температур вод та напоїв, зручність експлуатації бювету та його  довговічність.

Дізнайтеся, які саме автоматичні бювети для мінеральних та лікувальних вод та бювети фітобари підходять саме вашому закладу, помешканню чи офісу (санаторно-курортні та оздоровчі чи лікувальні заклади, готелі, СПА-центри, бізнесцентри,  мережІ ФІТНЕС закладів, приватних навчальних установ, житлових комплексів тощо). Для цього необхідно подзвонити нашим менеджерам-консультантам або залишити контакти для зворотного зв’язку у спеціальній формі на сайті.

Залишилися запитання, напишіть нам

Якщо Ви бажаєте, отримати консультацію, щодо наших послуг, заповніть цю форму. Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Будь ласка, заповніть всі обов’язкові поля.