В Моршин – за ексклюзивним відпочинком

Моршин

Відомий курорт Моршин став багатший на ще одну перлину. Незабаром там відкриється ексклюзивний відпочинково-лікувальний комплекс Святий Шарбель,  названий на честь арабського католицького чудотворця Шарбеля.

Цей сучасний  комплекс має все необхідне для відпочинку й оздоровлення.

Тут є все для любителів водних процедур: внутрішній та зовнішній басейни, дитячий басейн, карпатська, фінська та інфрачервона сауни, зона джакузі, різноманітні релакс-зони, фітобар, та багато іншого!

Родзинкою комплексу стане бювет мінеральних вод, обладнаний сучасними сенсорними  моніторами та системою видачі чотирьох  видів лікувальних вод (Моршинських мінеральних вод  Джерела №6 , Джерела №1, Джерела №4 та йодісу) кожним  модулем з отриманням необхідних порцій ( від 50 мл до 250 мл),    мінералізацій (від 3,5 г/л до 21 г/л) та температур (від природної до 43о С).

Також у бюветі передбачена додаткова можливість домішування  ропи Джерел № 6 і № 1 (наприклад, 75% − мінеральна вода  Джерела № 6 і 25% мінеральна вода Джерела № 1 і навпаки),  що дає можливість лікарям робити необхідні призначення й посилює ефективність всього лікування.

Розробка технологій належить Генеральному конструктору, ідейному натхненнику та Засновнику Палієнку Григорію Григоровичу.

Зараз закінчується процес монтажу такого бювета.

Слід додати, що розробки й технології , що використані  в цій системі та інших системах «Джерело-Люкс» є авторськими й захищені  діючими патентами. Будь-яке використання та копіювання систем «Джерело-Люкс» або технологій, що використовуються в цих системах, без відома автора є незаконними й карається відповідно до діючого законодавства України.