Установка бюветів і фітобарів в Азербайджані

Компанія «Джерело-Люкс» реалізувала проект по установці бюветів для води і обладнання для фітобарів в Азербайджані. Ще один відомий курорт отримав можливість забезпечувати своїх відвідувачів корисною мінеральною водою і фітонапоїв. Компанія повністю розробила проект і документацію, створила обладнання на основі власної запатентованої технології, провела монтаж і введення в експлуатацію. Також буде забезпечуватися технічне обслуговування і, при необхідності, ремонт. Додатково було проведено навчання персоналу тонкощам експлуатації обладнання. Компанія «Джерело-Люкс» проводить супровід роботи бювету онлайн-консультації для своїх азербайджанських партнерів.

Уже відбулося урочисте відкриття нового комплексу, родзинкою якого є сучасний бювет мінеральних вод. Саме таке обладнання для автоматичного нагріву, змішування та розливу цілющих лікувальних вод і фітонапоїв виносять курорт на новий рівень обслуговування клієнтів. Відрізняються простотою управління і презентабельним дизайном.

Які переваги отримали азербайджанські партнери

Використання фітобарів і питних бюветів для мінеральних вод має цілий ряд переваг:

  • обладнання забезпечує відбір, зберігання, підігрів, розмішування і подачу мінеральних вод та фітонапоїв зі збереженням корисних властивостей;
  • нагрівання напоїв відбувається без контакту з нагрівальним елементом;
  • для зберігання використовується герметичний контейнер, який запобігає негативний вплив води і світла на ресурс;
  • для управління параметрами передбачений сучасний екран з простим інтерфейсом.

Конструкція обладнання розроблена з урахуванням індивідуальних особливостей приміщення. В результаті впровадження сучасних запатентованих технологій, все мінеральні води, екстракти, трав’яні чаї і фітонапої зберігають природний склад, доводяться до оптимальної температури. Таким чином, виявляється максимально корисну дію на організм, а кожна клітина насичується вітамінами, мікроелементами і всіма цінними речовинами, які є у воді або напої.

Інноваційна система контролю параметрів і рідкокристалічний дисплей дозволяє вести облік ресурсів і користувачів. Для кожного клієнта можна створювати окрему програму прийому мінеральної води та фітонапоїв. Таке рішення допоможе поліпшити ефект від призначеної лікарем лікувальної програми. Для активації використовуються електронні картки. Можна також використовувати заздалегідь задані універсальні для всіх параметри.

Якісний бювет мінеральних вод і фітобар для є візитною карткою будь-якого курорту, оздоровчого комплексу та СПА-центру. Зарубіжні партнери розуміють важливість питного лікування і оздоровлення, тому звертаються в компанію «Джерело-Люкс».