Установка бюветів для житлових комплексів

Людям кожен день потрібна чиста вода, щоб наповнятися мінералами і підтримувати в організмі баланс. Вода, що тече по трубопроводу, не підходить для постійного використання. Саме тому, в житлових комплексах гостро стоїть необхідність в чистій, корисній і безпечної води. Вирішити проблему допоможе питний бювет, створений компанією «Джерело-Люкс». Інноваційна розробка дозволяє забезпечити в житлових комплексах подачу природної води з власним аніонним і катіонним складом або мінералізованого ресурсу, який пройшов кілька етапів очищення і мінералізацію солями для отримання безпечного корисного складу.

Чим особлива установка бювету від компанії

Бювети купити у компанії вигідно, завдяки наступному ряду переваг:

  • індивідуальній розробці для кожного проекту автоматичних пристроїв, з урахуванням особливостей житлового комплексу;
    надання всієї проектної документації;
  • проведення установки, введення в експлуатацію та подальшого супроводу;
  • можлива модернізація вже встановленого обладнання;
  • забезпечення періодичного технічного обслуговування і своєчасного ремонту при необхідності.

Компанія також проводить дистанційне керування водними ресурсами та обладнанням.

Конструкція бювету

Пристрій бювету забезпечує транспортування, підігрів, розведення і дозування мінерального ресурсу, фітонапоїв і лікувальних екстрактів. В результаті вода, фіточай або будь-який інший напій зберігають всі природні властивості. Для цього в конструкції передбачена технологія безаераціонного відбору рідини. Контакт з повітрям і сонячним світлом виключається, завдяки герметичним контейнерам.

Лікувальна вода підігрівається до потрібної температури нагрівальними елементами, без безпосереднього контакту з ними. Необхідний рівень мінералізації забезпечується автоматичною системою розведення. Програма контролю інформує про наявність рідини в контейнері.

Управління мінеральним бюветом максимально просте. Залежно від моделі пристрою оснащуються кнопками, сенсорами, картками. Рідкокристалічний активний дисплей забезпечує управління передбаченими параметрами. У конструкції також можлива установка сервера на базі ПК і робоче місце для персоналізації карт.

Автоматичний бювет відрізняється не тільки використанням останніх технологій, але і сучасним дизайном, який буде актуальним протягом тривалого часу.