Цілющі концентрати. Хлорела

tsiliushchi-kontsentraty-khlorela

Вода і її цілюща сила – те, про що відомо всім. Зокрема для питного оздоровлення ефективно використовувати бювети мінеральних вод  “Джерело-Люкс”. Не секрет, що кожна жива істота в середньому на 60-90% складається з води. Саме тому так важливо поповнювати рівень води в організмі. Що цікаво, вода може різна, для лікування і зміцнення організму в основному використовують мінеральні води.

Мінеральними називають води, в яких  підвищений рівень хімічних сполук, елементів і газів, в них специфічні фізико-хімічні властивості, а ефект від їх використання помітний при багаторазовому вживанні. Є профілактичні мінеральні води, а є лікувальні. Останні варто використовувати лише за призначенням лікаря в обмежених кількостях. Лікувальні властивості мінеральних вод в основному зникають через певну коротку кількість часу після того, як вони покинуть джерело. Саме тому для забезпечення кращого ефекту води виписують на відповідних курортах, їх потрібно вживати не відходячи від джерела в невеликій кількості.

Але не лише мінеральні води можуть приносити користь нашому організму. Один з цілющих напоїв, який дуже популярний на заході й  використовуються там для питного лікування та оздоровлення – хлорела. Унікальна водорость хлорела, що живе в прісних водоймах, схожа за властивостями на спіруліну. Її вважають сильним антиоксидантом, а також джерелом рослинного білка. Є обмежена кількість місць, в якому росте хлорела, її лікувальні властивості на даний момент тільки стають відомими, а ті, хто попробував цей “суперфуд” задоволені результатом. Вода з хлорелою насичує організм йодом, бета-каротином, амінокислотами, залізом, кальцієм і магнієм, а також вітамінами А, С, Е і В. В Західній Європі і в США вже досить популярна хлорела для лікування різноманітних захворювань, в тому числі раку, в Україні наразі використання цієї водорості поки не популярне.

Ми вважаємо напій з хлорели надзвичайно корисним, тому уклали угоду з єдиним в Україні господарством, що виробляє хлорелу. При розміщенні бювету “Джерело-Люкс” у СПА чи Welness центрі, а також на курортах і в оздоровницях, ми готові запропонувати не просто бювет,  а бювет з чудодійним напоєм. При використанні нашого бювета, що зроблений за унікальною технологією, зберігаються всі цілющі властивості напою з хлорелою.

Дуже корисно пити воду з хлорелою після спа-процедур, тому помістити бювет мінеральних вод або фітобар в СПА-салон – хороше рішення.

Чому корисно вживати мінералізовану воду та воду з хлорелою ?

  1. Очищення організму. Вода з хлорелою, допомагає в очищенні організму в цілому, в тому числі печнки.
  2. Особливо важливо насичувати організм корисними речовинами після СПА-процедур. Саме тому мінералізовані лікувальні води, а також фіточаї грають дуже велику роль. Для того, щоб організм людини був здоровим і міцним потрібно його доглядати. Одним із способів догляду є насичення поживними речовинами. Фітонапої з фітобару насичує корисними сполуками і вітамінами.
  3. Нормалізація ваги. Сучасний ритм життя вимагає від людини бути здоровою, енергійною та мати гарний зовнійшній вигляд. Тому проблема надлишкової ваги зараз стає все більш актуальною.  Тут теж може допомогти хлорела. Вона допомагає в здоровому зниженні ваги, покращуючи метаболізм.
  4. Зменшення проявів алергії. Забруднений організм приймає безліч сполук, сприймаючи їх негативно. Тоді виникає алергія. Хлорела очищає організм і знижує вплив алергену.
  5. Профілактика захворювань серцево-судинної системи. Захворювання серця або серцево-судинної системи в наш час часто зустрічаються в різних категорій населення. З допомогою хлорели їх можна контролювати або знижувати ризики виникнення ускладнень.

Використання бювету “Джерело-Люкс” на курорті,т в СПА-комплексі чи салоні краси, допоможе насолодитись відпочинком, наповнити наш  організм цілющими дарами природи, підвищить ефективність від інших процедур, знизивши ризики анемії, гіпертонії, набряків, і значно покращить фізичний та емоційний стан. Цілющі напої  та концентрати в бюветі позитивно впливають на здоров’я людей після закінчення оздоровчих процедур, закріплюючи та підсилюючи їх ефект. Звертаємо увагу, що бювети “Джерело-Люкс” – це бювети мінеральних вод, що виробляються під індивідуальні потреби замовника й використовують  унікальні технології підігріву, розбавбавлення та розливу цих цілющих вод та напоїв.