Технічне обслуговування та ремонт автоматичних бюветів

Компанія “Джерело Люкс” вже чотири десятиліття проектує, розробляє, створює, впроваджує та модернізує обладнання для автоматичних бюветів для мінеральних вод та бюветів фіто-барів.

Наш досвід показує, що системи “Джерело Люкс” якісні та довговічні. Наша компанія використовує індивідуальні технічні та електронні розробки з орієнтацією на бажання кожного Замовника та тип вод чи напоїв в бюветі. Тому ми надаємо детальні рекомендації по обслуговуванню та експлуатації. При дотриманні цих нескладних правил та вчасному технічному сервісі обладнання (яке, за бажанням Замовника, разом з можливим покроковим супроводом всієї системи, надається нашою компанією), бювети “Джерело Люкс” служать Замовннику та людям не один десяток років.

За весь час роботи компанії були зареєстровані окремі випадки виходу з ладу складової частини бювету внаслідок заводських недопрацювань, неправильної експлуатації чи невдалих самостійних налаштувань/ремонтних робіт, також були зареєстровані два випадки виходу з ладу електронної системи. Всі недоліки були зафіксовані ремонтною бригадою та виправлені в короткий час. При наявності нашого супроводу та професійного обслуговування бювету таких випадків не було.

Важливою умовою довговічності та надійності нашого обладнання (як і будь-якого обладнання) є дотримання правил експлуатації, техніки безпеки та вчасне технічне обслуговування.

Важливо знати! Після монтажу автоматичних бюветів та бюветів-фітобарів та введення їх в експлуатацію компанія обов’язково надає річну гарантію на системи “Джерело Люкс”.

У чому полягає модернізація бюветів мінеральних вод та бюветів фіто-барів “Джерело Люкс”?

Оскільки галузь водолікування та рекреації набуває все більшого розвитку на Україні та за її межами, а задачі правильної експлуатації водних та інших природних ресурсів потребують пошуку нових рішень, науково-виробниче підприємство “Джерело Люкс” пропонує нові технічні та програмні розробки для удосконалення роботи бюветів мінеральних вод та бюветів-фітобарів. Слідуючи бажанню Замовника, ми проводимо модернізацію працюючих систем для підвищення продуктивності, зручності використання нашого обладнання та привабливості закладу.

Також пам’ятайте, що обладнання для автоматичних бюветів мінеральних вод та бюветів-фітобарів “Джерело Люкс працює за авторськими запатентованими проектами – і найкраще це обладнання знають лише працівники компанії. Тому, якщо ви зафіксували неполадки чи потрібно провести налаштування, зверніться до нашого відділу сервісу, перш ніж самостійно проводити якісь роботи.

Також, ми ремонтуємо, обслуговуємо та модернізуємо обладнання для бюветів мінеральних вод інших виробників, що використовують наші запатентовані технології.

Які послуги технічного обслуговування та ремонту автоматичних бюветів мінеральних вод та бюветів фіто-барів надає “Джерело Люкс”?

  • Повна діагностика і налагодження роботи автоматичного бювета “Джерело Люкс”
  • Обслуговування складових бювета (промивка теплообмінників та всіх систем, подачі мінеральних вод, дезінфекція магістралей,
  • Ремонт чи заміна ключових вузлів та деталей (у тому числі клапанів, кранів тощо);
  • Обслуговування електронної частини (ремонт заміна мікросхем, карткових блоків, моніторів, сенсорних чи кнопочних панелей тощо);
  • Налаштування технічного та віддаленого супроводу (калібровка тощо) чи моніторингу роботи автоматичного бювета (контролю за ресурсами, продуктивністю тощо)
  • Налаштування програмної частини, програмування карток, встановлення захисту та дозволів (доступів для різних рівнів обслуговуючого персоналу).
  • Налаштування інформаційної системи обліку “Джерело Люкс”

Ми дбаємо за те, щоб клієнти компанії “Джерело Люкс” були задоволені роботою обладнання та нашим сервісом, тож ми робимо все для задоволення потреб Замовника.

В свою чергу власникам бюветів мінеральних вод та бюветів-фітобарів в разі винекнення проблеми дуже важливо дбати про своєчасне звернення до нас для якнайшвидшого й найменш затратного її усунення.

Для довговічної роботи та надійної служби автоматичних бюветів мінеральних вод і бюветів фітобарів “Джерело-Люкс” використовуйте дане обладнання за призначенням, пройдіть навчання самі і навчіть свій персонал правильній роботі з ним та виконуйте рекомендацій по експлуатації всіх систем і механізмів, дотримуйтесь правил техніки безпеки і не намагайтеся усунути несправності самі, якщо обладнання знаходиться на гарантії.

При виявленні поламок або виходу з ладу обладнання – звертайтеся відразу до нас!

Контакти технічного сервісу та служби підтримки +38 (067) 442-21-24; +38 (050) 535-18-51

Залишилися запитання, напишіть нам

Якщо Ви бажаєте, отримати консультацію, щодо наших послуг, заповніть цю форму. Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Будь ласка, заповніть всі обов’язкові поля.