Степанська

Вода Степанська: особливості та властивості

Мінеральна вода «Степанська» — природна столова хлоридна вода. Її видобуток проводиться на глибині підземних вод близько 600 метрів. Вона має унікальну біоенергетику. Мінералізація цієї води становить до 2,0 г/дм³.

Степанська відрізняється від інших мінеральних вод своїми цілющими й поживними властивостями, а також особливими смаковими якостями. Цінний та багатий вітамінно-мінеральний комплекс води «Степанська» відомий з давніх часів і використовується в лікувальних, профілактичних цілях. Особливо корисно вживання цієї води в разі захворювань шлунково-кишкового тракту, печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, а також у разі порушень обміну речовин.

Питна вода «Степанська» — ідеальне рішення для кожної людини, бо вона проходить природну фільтрацію, завдяки якій в складі залишаються всі природні поживні речовини, необхідні організму.

Вода «Степанська»: склад і показання до вживання

При проведенні аналізу мінеральної води було виявлено, що в складі присутні:

 • Натрій — мінерал, який є відповідальним за насичення організму рідиною і врегулювання кислотного балансу.
 • Залізо — елемент, який належить до числа незамінних та виконує цілий ряд завдань: від участі в процесі транспортування кисню до всіх органів до допомоги в процесах формування нових тканин. Запаси заліза в організмі необхідно регулярно заповнювати, причому навіть частіше, ніж інших елементів.
 • Хлорид — цей компонент має важливе значення у зв’язку з утворенням шлункового соку для підтримки кислотно-лужного балансу в організмі.
 • Фтор — елемент, який грає важливу роль у формуванні кісток, зубів.

Також в складі присутні кальцій, магній, кремнієва кислота і безліч інших корисних речовин.

Степанська вода внаслідок свого унікального складу має приємний присмак. Оздоровча вода має медичні показання, особливо рекомендується її вживати при функціональних розладах кишківника з порушеннями секреції. Також ця вода робить позитивний вплив на організм при гастритах, хронічних проблемах зі шлунково-кишкового тракту, колітах.

Застосування мінеральної води «Степанської» надає наступний вплив:

 • підтримка форми, зниження ваги;
 • заряд новими силами, енергією, підтримка краси;
 • відновлення всіх ресурсів, можливість налагодити баланс організму;
 • поліпшення кровообігу.

«Степанська» — мінеральна вода, яка сприяє лікуванню хворих, а здорові люди зможуть просто отримати справжню насолоду від натурального смаку води, насиченого корисними мікроелементами. Рекомендуємо цю воду для щоденного вживання.

Що може запропонувати Джерело-Люкс?

Втілення кришталевої чистоти та величезної кількості корисних елементів — вода «Степанська». Ми пропонуємо дійсно якісний питний продукт для щоденного вживання.

Звертаючись в Джерело-Люкс, вам пропонується цілий спектр послуг:

 • встановлення бюветів води;
 • встановлення бюветів для житлових комплексів;
 • бювети для фітнес-барів, СПА-центрів, а також інших оздоровчих закладів.

Крім того, ми здійснюємо грамотний монтаж бюветів, вводимо їх в експлуатацію, своєчасне їх обслуговування і, якщо буде потрібно, виробляємо ремонтні маніпуляції.

Бажаєте скористатися послугами нашої компанії? В такому випадку зв’яжіться з менеджером через телефон. Наші фахівці обов’язково вас проконсультують щодо продукції, наших послуг і допоможуть зробити грамотний вибір.