Що таке фітобар

Оздоровлення, відновлення захисних функцій організму і профілактика патологій проводиться з використанням фітонапоїв. Забезпечити людям вільний доступ до лікувальних чаїв, екстрактів дозволяє застосування спеціального обладнання. Що таке фітобар? Це зона, де розміщуються автоматичні бювети, які здійснюють приготування і розлив фітонапоїв.

Встановити систему можна в будь-якому громадському закладі: фітнес-центрі, офісі, навчальному закладі, торговому залі, житловому комплексі. У реабілітаційних та оздоровчих центрах фітобар збільшують ефективність стандартних лікувальних програм. Встановити автоматичний бювет для розливу фітонапоїв, при великому бажанні, можна навіть вдома.

Переваги установки фітобара

Автоматичні бювети забезпечують приготування корисних напоїв зі збереженням вітамінів і мікроелементів. Для цього передбачена безаераціонная система, яка виключає контакт вмісту з киснем. Фітонапої несуть організму тільки користь, адже готуються автоматично, з чітким дотриманням концентрації основної речовини, зберігаються в герметичному контейнері, підігріваються до потрібної температури терморегулятором, без контакту з його поверхнею. Для цього потрібно налаштувати необхідні параметри, вказати концентрацію основних компонентів, і система сама буде контролювати процес.

Фітобар корисний як для клієнтів, так і для закладів, де він встановлений. Користувачі отримують корисні напої, які сприятливо впливають на організм, забезпечують заряд енергії. Заклади покращують свій імідж, організувавши для клієнтів зону відпочинку з можливістю оздоровиться.

Корисні властивості фітонапоїв

Фітонапої, завдяки використанню природних компонентів, надають комплексний вплив на організм:

  • мінімізують негативний вплив поганої екології;
  • відновлюють баланс вітамінів і мікроелементів;
  • покращують імунітет;
  • забезпечують швидке відновлення після фізичних і психологічних навантажень.

Витаминные чаи и соки можно использовать для очищения организма. Фитонапитки эффективно выводят с организма шлаки и токсины, способствуют снижению веса. Они используются для профилактики сердечно-сосудистых заболеваний, патологий почек, нормализации работы нервной системы. Фитонапитки помогают восстановить красоту, поддерживать молодость и здоровье, а фитобары — оптимальное решение для их правильного и безопасного использования.