Санаторії України і їх переваги при виборі відпочинку


Українці все активніше приділяють увагу своєму здоров’ю, самопочуттю та доброму стану організму. Одним із способів оздоровитись, покращити свій загальний стан є бальнеологічні курорти, де можна відпочити та водночас оздоровити своє тіло.

В Україні є багато відомих санаторіїв, в яких можна значно вдало покращити свій організм завдяки цілющим мінеральним водам.

Санаторії у Львівській області

На заході України, зокрема у Львівській області розташовані одні із найвідоміших в Україні бальнеологічних курортів, зокрема:

  • У Трускавці.
  • У Моршині.
  • У Східниці.

У цих містах можна не тільки вдало відпочити, а й оздоровитися, завдяки природним мінеральним водам. А ще тут є багато санаторіїв, в яких можна отримати медичну консультацію, де вам порекомендують те, яку саме воду краще попити і у якій кількості.

  • У Трускавці ціни на відпочинок у санаторіях починаються від тисячі гривень на добу. За це вам запропонують житло та ряд послуг, зокрема консультації у медиків. До прикладу, ціни в популярному санаторію “Карпати” у Трускавці стартують від 1900 грн, проте на його території є навіть власні бювети, басейни, спа, тренажерні зали і триразове харчування за системою “шведський стіл”. Тут ви можете звернути увагу на санаторій “Дніпро-Бескид”.
  • У Моршині вартість відпочинку в санаторіях буде бюджетнішою – від 700 гривень і вище. Тут вам також запропонують багато медичних послуг, тренажерний зал та різні види харчування. Крім того тут за додаткову оплату можна сходити на різні медичні процедури. Багато санаторіїв пропонують популярні програми детокс, який допомагає оновити ваш організм. Тут ви можете звернути увагу на санаторій “Моршинська”, пансіонат “Одеса” та та готельний коплекс “Святий Шарбель”
  • У Східниці вартість путівки до санаторію починається від 900 грн за добу. До цього входить: номер, консультація лікаря та деякі процедури. Проте багато інших медичних послуг, зокрема і дослідження можна отримати додатково. Тут цікавими місцями відпочинку з бюветами є готель “Три сини та дочка” і “Осонні Карпати”.

У цих містах зазвичай є комунальні бювети мінеральних вод, які розташовані у центрі. Проте, обираючи санаторій, варто звернути увагу і на те, а чи є бювет з мінеральною водою на його території. Бо так вам не доведеться зранку йти по воду та стояти у натовпі людей, очікуючи на свою чергу. До того ж багато видів мінеральних вод рекомендують прийняти одразу після того, як ви її набрали, адже так вода здатна зберегти усі свою корисні властивості та краще допомогти вашому організму.

Санаторій у Сатанові

У невеличкому містечку Сатанів Хмельницької області є також оздоровчі санаторії, де є бювет із мінеральними водами. Тут лікують здебільшого придніми водами типу “Збручанська” та “Нафтуся”. Саме таким чином можна покращити стан шлунково-кишкового тракту, травної системи та нирок.

У Сатанові є одразу кілька санаторіїв, в яких можна придбати путівку на лікування. Вартість такої путівки стартує від 600 і до 7000 грн за добу. Все залежить від категорії номера, який ви оберете, а вони бувають класів – економ, стандарт, напівлюкс, люкс та апартаменти.

Абсолютним плюсом цих санаторіїв є те, що ви отримуватиме і збалансоване дієтичне харчування. Крім того на території деяких санаторіїв є бювети з мінеральними водами, що дуже важливо під час лікування.

Санаторії у Миргороді Полтавської області та у Хмільнику на Вінниччині

У місті Миргород Полтавської області є також популярні санаторії, де можна попити мінеральних вод та оздоровити свій організм.

Тут лікують хвороби шлунково-кишкового тракту, печінки, нирок, проблеми обміну речовин. Миргородська мінеральна вода ще і є дуже смачною, що додає її великої популярності.

На території Миргорода діє сучасний центральний бювет, де можна набрати цілющу мінеральну воду.

Крім того тут є популярний на всю Україну санаторій “Хорол”. Тут, окрім звичних послуг, пропонують жінкам спеціальне лікування та догляд за вагітними, щоб малюк народився здоровим. Також тут лікують безпліддя.

На території санаторію також розташований бювет з мінеральною водою, що є дуже важливо та зручно. Крім того, тут є басейни, різні розваги, як для дітей, так і для дорослих.

У Миргороді також є й інші санаторії, де можна покращити свій стан.

У місті Хмільник Вінницької області є також популярні санаторії, які в основному орієнтуються на радонові ванни, проте тут також можна і спробувати мінеральну воду типу “Збручанська”.

Обираючи санаторій в Україні варто звернути увагу на комфортабельність номерів, систему харчування та медичні послуги, які там пропонують. А ще те, що вам потрібно підлікувати. Проте дуже важливим є і те, а де ж розташований бювет. Найкраще – якщо він є на території самого санаторію.