Монтаж та введення в експлуатацію автоматичних бюветів

Науково-виробниче підприємство «Джерело-Люкс» працює у сфері виробництва, впровадження автоматичних бюветів мінеральних вод та бюветів-фітобарів в Україні та закордоном. Наша компанія має відоме у даній галузі ім’я, а бювети під запатентованою торговою маркою «Джерело-Люкс» користуються попитом на ринку вже сорок років.

Ми є лідером на території України в галузі питного лікування, наше обладнання працює на кращих курортах не тільки України, але й за її межами, а саме в центральних бюветах міст Трускавець, Моршин, Миргород, Хмільнику, а також в інших відомих курортах Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Ужгородської, Харківської, Херсoнської, Хмельницької, Черкаської областей, на багатьох курортах Криму, а також в Білорусії та Азербайджані.

Обираючи системи “Джерело-Люкс”, ви отримуєте якісне та довговічне обладнання, яке, насамперед, забезпечує правильне питне оздоровлення чи лікування зі збереженням всіх цілющих властивостей мінеральних вод та напоїв, а також відмінний сервіс, гарантії, супровід, підтримку  та навчання персоналу.

Монтаж та введення в експлуатацію виробництва автоматичних бюветів для лікувальних, мінеральних вод та бюветів фітобарів – це наступний важливий  крок після того, як виготовлення обладнання та його доставки до Замовника.

Послуга монтаж та введення в експлуатацію автоматичних бюветів мінеральних вод, ропи та бюветів-фітобарів  полягає у 3 простих кроках:

  1. Безпосередньо етап монтажу та з’єднання усіх систем та комунікацій в єдину систему “Джерело-Люкс”
  2. Налаштування електроніки для видачі потрібної температури, порції та концентрації.
  3. Налаштування програмного забезпечення та усіх необхідних в процесі експлуатації користувацьких потреб.

Для уникнення ускладнень на етапі монтажу і введення в експлуатацію, ще не етапі складення та затвердження проекту, проводяться наступні роботи:

  • спеціально підготовлені фахівці вирушають до замовника на об’єкт, визначають місце, оптимальне для функціонування майбутнього бювета  або досліджують вже передбачене, дають необхідні схеми, креслення, рекомендації для підготовки приміщення (підвід кабелю, очищеної питної води, земляної шини, каналізації, дизайну приміщення) та  розраховують усі необхідні витратні матеріали;
  • спеціалісти вивчають внутрішні приміщення апаратної для монтажу системи, зберігання контейнерів з водами і напоями, інструменту та засобів для дезінфекції та дають рекомендації по їх обладнанню.
  • спеціалісти дають рекомендації щодо узгодженого з Замовником дизайну приміщення і стійки бювету, щоб забезпечити необхідний рівень зручності для здійснення комплексного питного лікування.

Всі деталі та терміни монтажу/введення в експлуатацію автоматичних бюветів та супутнього обладнання, яке виготовляє “Джерело-Люкс”, обговорюються на стадії розрахунку проекту та оформлення документації.

Етап монтажу/введення в експлуатацію автоматичних бюветів – це кропітка праця багатьох людей, які  відроджують усе, що було запроектовано на папері , роблять усе бажане реальним. Довірити цей важливий етап можна лише справжнім фахівцям та професіоналам своєї справи, адже успіх питного оздоровлення залежить від якості монтажних робіт.

Компанія “Джерело-Люкс надає гарантію не лише на обладнання, яке виготовляє та розробляє, але і на вже встановлене та введене в експлуатацію.

Усі питання та незрозумілі моменти важливо вирішувати одразу, а також, якщо ви зацікавилися встановленням автоматичних бюветів для лікувальних вод чи бюветів-фітобарів – зверніться до наших менеджерів-спеціалістів, які розвіять ваші сумніви та дають впевненість у правильності рішення займатися лікувальною справою, а технічні нюанси дозволити вирішувати компанії “Джерело-Люкс”, яка в цій сфері професіонал.

Залишилися запитання, напишіть нам

Якщо Ви бажаєте, отримати консультацію, щодо наших послуг, заповніть цю форму. Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Будь ласка, заповніть всі обов’язкові поля.