Модернізація бюветів

Кожний новий день нам приносить нові технологічні можливості та відкриття в сфері виготовлення різноманітного обладнання. Автоматичні бювети та бювети-фітобари компанії “Джерело Люкс” не виключення. Ми усвідомлюємо, що успіх наших замовників дуже часто залежить саме від якості нашого обладнання: санаторії, спа курорти, пансіонати, мережі фітнес закладів, салонів краси, тощо. Сучасний клієнт, який купує послуги таких закладів добре ознайомлений з сучасними технологічними новинками та вимагає найвищий рівень сервісу.

Якщо брати до уваги наші розробки та перші запатентовані моделі автоматичних бюветів та фітобарів майже 40 років назад і ті бювети, які ми виготовляємо та впроваджуємо сьогодні – це лише далекі родичі, яких об’єднує лише призначення.

Кнопочні прості бювети вже давно замінено на автоматичні сенсорні бювети, а подекуди вже і карточні системи, які виконують безліч функцій одночасно, без потреби блукати закладом в пошуках лікувальної води чи фітонапоїв потрібної температури, складу чи об’єму – усе в одному обладнанні і лише декількома рухами.

Чому потрібно проводити модернізацію автоматичних бюветів та бюветів-фітобарів?

Так, як “Джерело Люкс” гарантує довговічність свого обладнання та надійне користування протягом багатьох років, модернізація автоматичних бюветів – це абсолютне бажання замовника осучаснити свій заклад, залучити нових клієнтів та йти “в ногу” з новітніми розробками.

Модернізація обладнання ( автоматичних бюветів та бюветів-фітобарів зовсім не означає його повне знищення і встановлення нового, ні. Не потрібно також купувати чи замовляти виготовлення повністю усього обладнання, спочатку потрібно провести аудит вже встановленого обладнання та прийняти до уваги пропозиції наших спеціалістів.
Найчастіше це:

  • часткове впровадження нових технологій
  • оновлення програмного забезпечення, якщо дозволяють параметри
  • встановленого обладнання.
  • заміна функціональних частин на більш сучасні
  • сюди також можна віднести модернізацію інтерфейсу, яка може
  • проводитися без зміни головного обладнання

Як відбувається послуга модернізації автоматичних бюветів та бюветів-фітобарів?

  • Усі можливі варіанти модернізації завжди проговорюються тет-а-тет з замовником при зустрічі особисто чи за допомогою онлайн-консультації.
  • Також можна замовити аудит встановленого обладнання та проведення розрахунків, досліджень і в кінцевому рахунку виготовлення нового проекту.
  • Перед проведенням модернізації Замовник отримує усі необхідні розрахунки технічні, а також кошторис запланованих витрат.

Враховуючи досвід компанії “Джерело Люкс” Замовники самі звертаються до нас та зацікавлені в тому, щоб замовити послугу Модернізація автоматичних бюветів для лікувальних мінеральних вод, ропи та бюветів-фітобарів, адже прибуток від бізнесу завжди залежить від комфортності сервісу, який надає заклад. Саме тому ми щодня працюємо над тим, щоб удосконалювати свої технології, спрощувати та водночас робити зручними, привабливими та надійними наші автоматичні бювети для лікувальних мінеральних вод та бювети фітобари.

Залишилися запитання, напишіть нам

Якщо Ви бажаєте, отримати консультацію, щодо наших послуг, заповніть цю форму. Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Будь ласка, заповніть всі обов’язкові поля.