Йодіс

Чи потрібна організму йодована мінеральна вода?

У сучасному світі людина отримує можливість комфортного існування і не має нестачі в благах цивілізації. Але натомість їй доводиться жертвувати не менше важними життєвоими складовими. Зокрема вчені усього світу в один голос заявляють, що діяльність людини згубно впливає на епідеміологічну ситуацію на планеті, що не може не відображатися на стан здоров’я її мешканців. Серед великого переліку проблем, з якими стикається сучасна людина, однією з поширених є дефіцит йоду в організмі.

Дослідження цієї проблеми та її впливу на людину ведуться вже багато років. Складність цього питання полягає в тому, що при дефіциті йоду людина може якийсь час не спостерігати у себе яскраво вираженої симптоматики, а перші симптоми в основному люди відносять до втоми і стресу, не задумуються над тим, що підвищена стомлюваність, сонливість, пригнічений настрій, дратівливість і відсутність життєвих сил якраз і викликані нічим іншим, як дефіцитом йоду. Сучасна медицина пропонує безліч варіантів препаратів для підвищення його вмісту в крові, але їх ефективність є сумнівною, а кількість речовини, одержаної з продуктів харчування, значно нижче норми. У цьому випадку ідеальним рішенням стане мінеральна вода з йодом.

“Йодіс” — ідеальна вода для здоров’я і тонусу

Харчові продукти з підвищеним вмістом йоду всім добре знайомі. Найбільш поширені — сіль і морська капуста. Але варто зазначити, що йод в них знаходиться хоч і високій концентрації, але в формі складних молекул, для розщеплення і засвоєння яких організму доводиться витрачати багато енергії. Відповідно, ефект від їх вживання якщо і є, то мінімальний. Вода “Йодисей” — це принципово новий продукт з високою концентрацією іонів йоду, розроблений українськими вченими, який сьогодні набуває все більшої популярності. “Йодисей” все частіше включають в курс бальнеологічного лікування в спеціалізованих санаторіях.

“Йодіс концентрат” характеризується наступними позитивними властивостями:

  • нормалізація гормонального фону;
  • відновлення захисних функцій імунної системи;
  • відновлення міжклітинних обмінних процесів;
  • поліпшення роботи травної системи;
  • нормалізація рівня гемоглобіну;
  • зміцнення волосяних цибулин і нігтів;
  • очищення крові від вірусних, грибкових, паразитарних інфекцій;
  • активне виведення радіоізотопів;
  • відновлення роботи ендокринної системи;
  • зниження інтенсивності прояву сезонної алергії. 

Вода “Йодіс концентрат” доступна до придбання в бутильованому вигляді, але найбільш ефективним є її вживання з автоматичного бювету компанії “Джерело-Люкс”.

“Йодіс” з бювету — зручно і корисно

Науково-виробниче підприємство “Джерело-Люкс” — вітчизняна компанія, яка ось уже понад 40 років спеціалізується на розробці, установці і обслуговуванні бюветів для мінеральних і лікувальнихих вод. Команда професіоналів з кожним днем удосконалює технології для того, щоб обладнання відповідало сучасним європейським стандартам та було зручним у використанні. Завдяки високій якості та простоті управління, бювети від “Джерело-Люкс” із задоволенням встановлюють у вітчизняних і зарубіжних будинках відпочинку, санаторіях, профілакторіях, на базах відпочинку і т.д. 

Перевагою співпраці з нами є те, що коженй проект бювету, замовити який можна онлайн на нашому сайті dzherelo-lux.com, розробляєтьсяється індивідуально в залежності від умов використання та побажань замовника. Наші фахівціобов’язково виїжджають на місце для монтажу обладнання, проводять первинну діагностику, навчання персоналу. Також клієнт отримує постійну технічну підтримку і контроль роботи обладнання від виробника.