Клієнти за кордоном

Клієнти «Джерело-Люкс» за кордоном: міжнародне співробітництво

Ми працюємо з метою забезпечення населення мінеральною та очищеною водою, постачання наших клієнтів живильною, лікувальною водою та фітонапоїв, якими в результаті можуть комфортно користуватися відвідувачі різних оздоровчих локацій та баз відпочинку. Сьогодні на нашому рахунку велика кількість забезпечених автоматичними бюветами та фітобарами організацій, санаторіїв, офісів, курортів, готелів. У наше завдання входить повний спектр робіт від створення проекту з повною документацією та всіма необхідними розрахунками до подальшого обслуговування встановлених систем.

Ми самостійно виготовляємо бювети та фітобари для санаторіїв та локацій відпочинку з мінеральною водою, причому працюємо не тільки в Україні, а вже маємо великий міжнародний досвід співпраці. І «Джерело-Люкс» буде раде знайти в особі своїх клієнтів різні готельні комплекси й здравниці в будь-якій країні. Для того щоб скористатися нашим досвідом, вам необхідно зв’язатися з нами за вказаними контактами. Для вашої зручності ми проводимо онлайн-консультації.

Санаторії та ЛОК з мінеральною водою: проекти, що вже функціонують

Сьогодні налічується кілька країн, в яких ми провели свою професійну діяльність. Безсумнівно, ми намагаємося працювати для збільшення доступу до живої природної води в Україні, але співпраця з іншими країнами є для нас важливим аспектом.

«Джерело-Люкс» вже виконало свої проєкти в таких країнах:

 • Білорусь;
 • Азербайджан;
 • Узбекистан;
 • Казахстан.

У Білорусі «Джерело-Люкс» здійснило проект в Боровлянах. Тут, до речі, знаходиться кілька великих медичних центрів, крім лікарень і ведучого онкологічного центру. СПА-готель «Qalaalti» (Галаалти) — це місце, в якому ми підвели мінеральну воду («Нафтуся»), що володіє унікальними особливостями. Вона містить корисні органічні речовини. Тутешня місцевість, що розташовується в 120 км від Баку, славиться своєю красою. Поєднання першокласного лікування, корисної фізіотерапії з використанням мінеральної природної води дає чудові результати.

Санаторій «Lankaran Springs Wellness Resort» — це чарівне місце, яке славиться термальними джерелами. Тут використовується мінеральна вода як лікувальне пиття та для оздоровчих ванн.

 В Узбекистані відомий санаторій «Chinabad Plaza» пропонує свої відвідувачам термальні, мінеральні, хлоридно-сульфатно-натрій-гідрокарбонатні лікувальні води з артезіанського басейну. Тут займаються бальнеогрязьовим лікуванням, досліджують методи, які допомагають при цукровому діабеті та онкологічних захворюваннях.
Бювет - оздоровчий центр в Ташкенті - фото 3Бювет - оздоровчий центр в Ташкенті

 

 

 

 

 

 

 
У Казахстані ми провели свою роботу на території лікувально-оздоровчого комплексу «Алатау». Сам санаторій з мінеральною водою «Аксай» побудований в кінці 20 століття поблизу мінерального джерела на висоті 800 м над рівнем моря. Про чудову силу місцевого джерела відомо давно. Тут лікують різні захворювання. Весь внесок таких оздоровчих комплексів в здоров’я людей — це великий внесок в майбутнє та сприятливий вплив на сьогодні. Ми повністю підтримуємо намагання наших партнерів та клієнтів, поділяємо спільну мету — турботу про здоров’я людини.

Наші плани: подальша співпраця з клієнтами за кордоном

«Джерело-Люкс» продовжує впроваджувати свої розробки та власні технології, які дозволяють здійснювати проєкти не тільки на території України. Ми займаємося замовленнями:

 • в Узбекистані для санаторіїв, яким необхідно встановити автоматичні бювети;
 • з центрами Казахстану;
 • з комплексами в Словаччині;
 • в різними оздоровчими локаціями Молдови та Болгарії.

Звертаючись до нас, ви отримаєте весь спектр необхідного обслуговування:

 • розробку проекту і документації для бюветів;
 • виготовлення нашими фахівцями автоматичних систем;
 • їх монтаж та правильне введення в експлуатацію;
 • подальше обслуговування та необхідний ремонт;
 • необхідну модернізацію.

Наші бювети будуть оснащені системою онлайн-супроводу їх роботи. Ми також готові навчати персонал вашого комплексу, санаторію правильному використанню встановленого бювету. У разі необхідності встановити невеликий фітобар ми готові розглянути ваш проект та забезпечити ваш офіс обладнанням, яке буде підтримувати правильні умови для видачі фітонапоїв. Також ми надаємо можливість застосовувати інформаційну систему, що веде облік витрачених ресурсів й послуг. Така система працює за допомогою карт mifare або mifare light. Завдяки нашій діяльності будь-які курорти й готельні комплекси, лікарні й бази відпочинку можуть отримати необхідне обладнання, комфортне для всіх. Всі наші пропозиції починають працювати ефективно та окупатися в як найшвидшому часі.