Бювети Закарпаття

Бювети Закарпаття для наших клієнтів і споживачів

«Джерело-Люкс» виконує будь-який проект — від встановлення великих систем до невеликих фітобарів. Ми здійснюємо все роботу від розробки до подальшого обслуговування установок. Бювети та фітобари, які ми встановлюємо для своїх клієнтів по всій країні та в закордонних країнах, — це сучасне обладнання, їм комфортно користуватися. Наша мета — турбота про здоров’я, а саме вода є її незаперечним джерелом, ключем до розв’язання багатьох проблем зі здоров’ям і просто невіднятним елементом життя. 

Сьогодні ми конкуруємо не тільки на вітчизняному ринку спеціального устаткування, але й займаємося міжнародною співпрацею. Велика частина нашої роботи представлена на карті — ви можете бачити, що буквально в кожній області України присутні результати нашої роботи. Що стосується Закарпаття, то тут «Джерело-Люкс» встановило своє обладнання для очищеної та мінеральної води в декількох оздоровчих курортах та місцях відпочинку. 

Наші бювети та фітобари в Закарпатті

Закарпатська область — це місце, яке знамените своїм сприятливим кліматом й корисними для здоров’я мінеральними водами. Тут налічується не менше 360 джерел, які представляють всі групи лікувальної води природної мінералізації. На базі декількох джерел, які подарувала людям природа, існує кілька баз відпочинку та санаторіїв. Місцеві джерела унікальні за своїми особливостями. Щоб правильно забрати й направити мінеральну воду, необхідно враховувати безліч чинників. Ми є великими фахівцями, провідними на вітчизняному ринку обладнання бюветного типу. 

Наші системи з повною підтримкою встановлені в таких курортних місцях:

 • «Карпати»;
 • «Тіроль»;
 • «Сольва»;
 • «Шаян»; 
 • «Карпатія»; 
 • «Гірська Тиса»;
 • «Трембіта». 

Готельно-курортний комплекс «Карпати» — це прекрасне місце в Трускавці. Тут розташована власна лікувальна база. Саме тут ми й встановили для комфортного використання велику систему — бювет, який поставляє мінеральну воду для лікувальних цілей. Підтримується безконтактний обігрів й постачання води тричі на день. Завдяки наявності нашого бювету в «Карпатах» всі можуть за допомогою сучасної системи отримувати необхідну кількість цілющої води при показаннях лікарів в залежності від особливостей захворювань. 

Для комплексу «Тіроль» ми виконали замовлений тут проєкт. Неподалік від цього прекрасного місця знаходиться безліч природних джерел. У курортній зоні Шаян знаходиться бювет з мінеральною водою, який також встановлений завдяки здійсненню нашого проекту. Комплекс «Сольва» надає можливість отримувати безліч оздоровчих процедур, в одну з яких входить користуванням бюветом прямо в холі. Тут можна пити за призначенням чудову воду «Поляна Квасова». 

Перевага нашої роботи — це турбота про ваше здоров’я 

Чому людині так допомагає мінеральна вода? Таємниця проста та давно розкрита. З давніх часів людина оцінила природні джерела й використовувала їх в лікувальних цілях. І сьогодні неважко впізнати, який склад кожної з груп мінеральних вод. За призначенням лікарів та в цілях профілактики рекомендується пити мінеральну воду людям з різними захворюваннями:

 • гастроентерологічного характеру;
 • жовчного міхура та проток;
 • сечовидільної системи;
 • пов’язаними з обміном речовин в організмі;
 • хвороби верхніх дихальних шляхів та не тільки. 

У перерахованих вище курортах та готельних комплексах, в чудових санаторіях — у всіх подібних місцях важливо мати не просто доступ до води, а джерело мінеральної води з правильними рисами. Важливо не втратити лікувальні властивості, зберегти їх та подавати воду безпосередньо до вживання при правильній температурі. Саме тому ми займаємося розробкою систем для своїх клієнтів в залежності від складності локального завдання. Так, наприклад, санаторій «Карпатія» застосовує в якості цілющих процедур мінеральні «Шаянські» води — це гідрокарбонатно-натрієві види «Шаянська-4» і «Шаянська-242». 

У «Гірській тисі» можна отримати простий доступ до унікальної води Гірськотисянського родовища. Місцеві джерела характеризуються тим, що можуть цілюще вплинути на оздоровлення всього організму. Оздоровчий комплекс «Трембіта» знаменитий водами, які можна набрати в бюветі, встановленим нашою компанією. Тут є можливість пити всім відвідувачам такі води, як «Драгівська», «Шаянська-4» і «Шаянська-242». Можна користуватися природним даром в підігрітому вигляді. 

Як бачите, ми будемо раді здійснити зручний проект, який стане нашим спільним внеском у здоров’я людей в майбутньому. Співпрацюючи з нами, ви купуєте якісне обладнання, а ваші відвідувачі — природне багатство.