Бювети Трускавця

Бювети Трускавця — можливість значно поліпшити стан свого здоров’я

Бальнеологічний курорт, відомий далеко за межами України та розташований в невеликому місті Трускавець Львівської області, має дуже вдале географічне розташування. Балка, в якій він знаходиться, з усіх боків оточена мальовничими пагорбами та горами. На південь вони вище, на півночі висота значно знижується. У лісах, що оточують місто з усіх боків, можна знайти найрізноманітніші породи дерев, деякі з них давно переступили столітній рубіж. Попри нереально красивий пейзаж, все-таки головна мета, яку переслідують відвідувачі Трускавця, — лікування мінеральними водами.

Велике значення профілактичних заходів для збереження свого тіла здоровим відомо абсолютно всім, але найчастіше доводиться розв’язувати проблему зі здоров’ям, коли вона вже є. Мінеральна вода в цьому допомагає, особливо якщо правильно підібрати її хіміко-біологічний склад. І тут Трускавцю немає рівних, наприклад, найвідоміша вода “Нафтуся” не має аналогів у всьому світі, її унікальні властивості допомогли величезній кількості людей впоратися з чинними хворобами та запобігти появі нових. Тому особлива увага на курорті приділяється саме мінеральним джерелам, що є найбільшим надбанням міста.

Бювет у Трускавці від компанії «Джерело-Люкс» — особливості використання

Цінність місцевих мінеральних джерел для людей із захворюваннями печінки, жовчних шляхів, сечових органів, травного каналу, порушеннями обміну речовин давно доведена на практиці. Можливості курорту дозволяють приймати мінеральні ванни, а також вживати воду в необхідній для кожної людини кількості. Варто відзначити, що унікальні властивості мінеральної води можуть значно знижуватися при неправильному її вживанні. Тривалий контакт з повітрям, недотримання температурного режиму призводять до значного зниження ефективності лікування. Для збереження всіх корисних хіміко-біологічних сполук мінеральної води Трускавця вітчизняна компанія «Джерело-Люкс» встановлює автоматичні бювети. Це сучасне рішення, яке допомагає отримати воду в необхідній для вас концентрації та потрібної температури. У Трускавці наші автоматичні бювети розташовані в наступних місцях:

  • санаторій «Дніпро-Бескид»;
  • Центральний бювет.

Компанія «Джерело-Люкс» застосовує технологію безаераційного відбору, транспортування, зберігання води, моментального порційного нагрівання її до необхідної температури (при цьому рідина не контактує з нагрівальним елементом). Це виключає застій цілющої рідини в системі та втрату її цілющих властивостей.

Переваги співпраці з компанією «Джерело-Люкс»

При установленні своїх бюветів ми застосовуємо запатентовані сучасні технології, внаслідок чого в мінеральній воді повністю зберігаються всі корисні для здоров’я речовини. Крім того, бювет мінеральних вод в місті Трускавець та інших населених пунктах України, а також інших країн від нашої компанії значно підвищує зручність споживання корисної рідини. За допомогою спеціальних герметичних контейнерів відбувається безаераційний відбір мінеральної води. Дуже важливо, що при цьому повністю виключений її контакт зі світлом та повітрям, що могло б призвести до втрати значної частини корисних речовин. 

Наша компанія має великий досвід роботи у сфері забезпечення здравниць, санаторіїв, баз відпочинку, готелів, фітнес-центрів, SPA-комплексів, житлових комплексів бюветами з мінералізованої водою і фітобарами. В процесі знаходяться розробки програм забезпечення бюветами шкільних закладів і інших об’єктів в багатьох містах України. У нас є замовлення на обладнання бюветами з багатьох країн пострадянського простору. Це підтверджує наш професіоналізм і високий рівень довіри до якості виконуваної роботи. Якщо плануєте відвідати Трускавець, варто звернути увагу саме на наш автоматичний бювет, що забезпечує збереження всіх кращих складових місцевих унікальних мінеральних вод.