Бювети Сатанова

Бювети Сатанова — джерело здоров’я

Сатанів — стародавнє поселення на території Хмельницької області. Селище розташоване на притоці Дністра — Збручі, безпосередньо на території національного мальовничого парку Подільські Товтри. Цікаво, що ця місцевість є унікальним геологічним утворенням. Тут розташований гірський кряж під назвою Медобори, що повідомляє про кількість медоносних рослин на території височини. Скеляста місцевість славиться не тільки неймовірною красою, цікавою історією, а й корисними джерелами мінеральних вод. 

Сама височина є кораловим рифом, адже колись давно на південному заході та в інших місцях України розташовувалося Сарматське море. Точніше, це море було настільки величезним, що гори Кавказу були островом в ньому. І одного разу вода пішла, сьогодні ми знаємо лише, що Чорне море було невеликою частиною тієї давньої води. Що залишився риф є прекрасним даром природи. Тому Санато — це незвичайне місце, в якому можна з користю провести час та отримати різні оздоровчі процедури. 

Кожен питний бювет Сатанова — це результат сучасних технологій від «Джерело-Люкс»

На території мальовничої місцевості Сатанова знаходиться декілька санаторіїв, які важливо забезпечувати якісним функціоналом для надання відвідувачам можливості отримувати виключно чисту і корисну воду. 

Санаторії поблизу Сатанова:

  • «Аква Віта Жива Вода»;
  • Збруч;
  • Перлина Поділля;
  • Прованс. 

Якщо ви є відвідувачем санаторію, ви точно будете зацікавлені в отриманні якісних послуг. Якщо ж ви — представник дирекції того чи іншого лікувального комплексу, вам важливо надавати своїм клієнтам якісні послуги, серед яких можливість в зручному використанні корисної для здоров’я лікувальної мінеральної води. Саме таке завдання допомагають вирішувати фахівці «Джерело-Люкс». Ми займаємося оснащенням різних лікувально-профілактичних здравниць, курортів, готелів та інших локацій сучасними системами. Наша діяльність — установка автоматичних бюветів і бюветів-фітобарів. У завдання «Джерело-Люкс» входить:

  • виготовлення систем;
  • їх встановлення;
  • подальше обслуговування бюветів. 

Ми є лідерами у своїй сфері та займаємося установкою автоматичних систем на території України, надаємо свої послуги за кордоном. Повний супровід — це вся діяльність «Джерело-Люкс»: від розробки нового проекту з повним документальним оформленням до модернізації вже встановленого обладнання під необхідні вимоги. 

Бювети Сатанова від «Джерело-Люкс» — це забезпечення живою водою

Центральний бювет і «Збруч» — це результат нашої професійної діяльності. Важливо, щоб мінеральна вода була чистою, а її температура — прийнятною для пиття. Всі необхідні вимоги до збереження якості та користі води, до дбайливого ставлення до її натурального мінерального складу дотримуються завдяки нашій діяльності. 

Сучасні автоматичні бювети та фітобари — це комфортні установки. Таке унікальне обладнання дозволяє санаторіям Сатанова та інших місць в Україні та за її кордоном реалізувати зручний та якісний процес водолікування. Кожна установка є нашою власною розробкою. Ми усвідомлюємо, що властивості мінеральних вод швидко змінюються після контакту зі світлом і повітрям. Тому ми й створюємо для своїх клієнтів високоякісні сучасні автоматичні бювети — унікальні для кожного місця установки зі своєю специфікою для певної локації. 

«Джерело-Люкс» здійснює:

  • безконтактний метод набору води та виготовлення відповідних контейнерів, теплообмінників;
  • проектування, впровадження систем подачі води та установку необхідної кількості кранів;
  • встановлення користувальницької панелі, комфортної для одержувача послуги. 

Завдяки нашим сучасним технологіям клієнт санаторію може без проблем отримувати необхідну для нього воду, прописану їм лікарем. Існує проста карткова система, що працює з сенсорними панелями для наших бюветів. Такий підхід дозволяє з розумом та простотою виконувати надання послуг усіма оздоровчими центрами або готельними комплексами, які співпрацюють з «Джерело-Люкс».