Бювети Одеси

Бювети Одеси від «Джерело-Люкс»: як ми ставимося до води

Основою життя є вода. Вона заповнює всю Землю, випаровується з поверхні й знову повертається. Підземні струмки переносять своїми потоками воду в іншому, невидимому для спостерігача місці. Вода проникає всюди й для більшості живих організмів вона — не віднятна частина життя. Однак можна зіпсувати воду, зробити її неприйнятною для споживання, навіть згубною. Людина, завдяки силі своїх можливостей, здатна сьогодні добути те, що приховано від очей, перенаправити цей дар природи в потрібне місце. Метафорично кажучи, «Джерело-Люкс» займається саме цим процесом. Ми можемо «взяти в руки» воду та доставити її всім, кому необхідний її лікувальний, оздоровчий ефект. Бо всі наші фахівці є досвідченими професіоналами, довіритися нам варто без сумнівів. Санаторії та готелі, здравниці, бази відпочинку та інші локації користуються нашими послугами та отримують в результаті сучасне автоматичне обладнання — комфортні бювети мінеральної та питної води. 

Ми надаємо можливість вам оцінити нашу діяльність, спробувавши корисну й чисту воду, відвідавши бювети Одеси. Тут і в безлічі інших курортних місць країни знаходяться наші установки, кожен проект яких спеціально з нуля виконувався для певної локації. 

Бювети в Одесі від «Джерело-Люкс»: наші переваги

Наші фахівці зі своєю унікальною технологією, яка розроблена спеціально для побудови якісного обслуговування клієнтів чистою природною водою, мають великий досвід. Ми забезпечили не тільки багато курортні зони й місця відпочинку, а також лікувальні заклади по країні — наша діяльність здійснюється також за кордоном. 

В Одесі введено в експлуатацію комфортабельні автоматичні бювети в таких курортах:

  • СПА-готель «Гранд Марині»;
  • санаторій «Орізонт». 

Одеський СПА-готель, розташований на території житлового масиву «Совіньон», — це прекрасне місце, яке пропонує, крім інших послуг, чудові медичні програми. І в кожну з них включена мінеральна вода. Цей неоціненний дар землі є не тільки корисним, а й лікувальним. Вживання мінеральних вод необхідно людям при різних захворюваннях та в профілактичних цілях. У такій воді присутні найважливіші мікроелементи й мінерали, дія яких може цілюще впливати на організм людини при конкретних умовах. 

Важливо, щоб мінеральна природна вода залишалася не просто чистою та насиченою користю. Важливо правильно її подати. Тому ми розробляємо для кожного конкретного випадку унікальні автоматичні бювети. Всі установки є результатом кропіткої ретельної роботи від створення проекту до його повного завершення. Надалі «Джерело-Люкс» повністю підтримує функціонування обладнання та проводить модернізацію систем при необхідності. 

Тому й для санаторію «Орізонт» в Сергіївці ми створили необхідну систему і встановили сучасний бювет поблизу міста Одеса. Тут знаходяться власні мінеральні джерела, є також привізна лікувальна вода. 

Щоб зробити воду, яка б не втратила свої лікувальні властивості, важливо враховувати всі аспекти. Адже мінеральна вода може сильно змінюватися при контакті з відкритим повітрям, світлом. Для забезпечення схоронності якостей ми створюємо сучасні автоматичні бювети та бювети-фітобари. 

Потрібно замовити та встановити бювет в Одесі або в іншому регіоні — звертайтеся до нас!

Зберігати природний склад мінеральної води ми можемо завдяки власним винаходам. Все обладнання — завдання, що повністю вирішується «Джерело-Люкс». Також ми розробляємо та впроваджуємо електронну систему, яка здатна комфортно вести облік послуг й ресурсів. Така система може в режимі онлайн виконувати супровід чинних бюветів. 

Ми — лідери у своїй сфері та виконуємо роботу повсюдно в Україні, давно почали виходити на міжнародну співпрацю, можемо повністю розробити будь-який проєкт з подальшим його обслуговуванням. 

Наші переваги очевидні:

  • будь-яке рішення — від маленького офісного фітобару до великого курортного бювету;
  • надійність всього обладнання;
  • зручність використання нашого обладнання для вживання питної, очищеної або мінеральної води;
  • швидка окупність наших установок. 

Найбільше ми цінуємо саме здоров’я людини, тому дуже відповідально й усвідомлено виконуємо улюблену роботу. «Джерело-Люкс» — це майстри, які надають вам технологічне сучасне рішення для вашого індивідуального оздоровчого проекту.