Бювети Миргорода

Бювет-курорт Миргород дає унікальну можливість поправити своє здоров’я

Природні ресурси здавна використовуються на благо людства, особливо якщо це мінеральна вода, що містить багато корисних для здоров’я хімічних елементів. Користь мінеральних джерел для організму давно доведена, в Україні їх достатньо багато, санаторії функціонують в різних регіонах. Кожен з них відрізняється кліматом і географічним розташуванням, що впливає на хіміко-біологічний склад мінеральної води. 

Миргород є одним з найстаріших міст лівобережної України, він входить до складу Полтавської області. Відкриття цілющих джерел, яке було абсолютно випадковою подією, принесло невеликому містечку світову популярність. Відвідати бальнеологічний курорт та насолодитися красою місцевих краєвидів приїжджають з усієї України, а також ближнього й далекого закордоння. Лікувальна дія миргородської мінеральної води підходить для людей із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, тих, що мають хвороби печінки та нирок, проблеми з обміном речовин. Приємні смакові якості роблять воду популярною, хлоридно-натрієва сполука стимулює секреторну функцію шлунка, діє сечогінно, жовчогінно, приводить в норму обмін речовин.

Автоматичний бювет в Миргороді від компанії «Джерело-Люкс»

Розвиток сучасних технологій дозволяє удосконалювати наявну в санаторіях та пансіонатах систему подачі мінеральної води для загального використання. Автоматичні бювети призначені для подачі цілющої рідини відповідно до її особливостей. Наприклад, багато видів мінеральних вод втрачають значну частину корисних властивостей при контакті з повітрям або світлом, а також при нагріванні вище норми. В автоматичному бюветі працює сучасна система, що забезпечує дозовану подачу мінеральної води із заданими параметрами. На території Миргорода ви знайдете наші бювети в наступних місцях:

  • центральний бювет;
  • санаторій «Хорол».

Складна система бювету виконує кілька функцій. Спочатку відбувається безаераційний відбір рідини зі свердловини. Потім мінеральна вода закачується в спеціальні герметичні контейнери, що виключають будь-які небажані зміни в її хіміко-біологічному складі. Під час подачі безпосередньо для споживачів відбувається автоматичний контроль заданих системою параметрів. Таким чином ви отримуєте дійсно корисну мінеральну воду, яка позбавляє від багатьох хворобливих станів або забезпечує профілактичний й оздоровчий ефект при регулярному її вживанні. 

«Джерело-Люкс» — довірте нам своє здоров’я

Запорукою гарного самопочуття є свідоме ставлення до свого здоров’я, це поняття включає також контроль води, що надходить в ваш організм. Недолік в ній корисних мінералів, солей повільно, але вірно приводить до виникнення різноманітних хвороб. Також шкідливий надлишок важких металів, тому варто подбати про встановлення автоматичного бювету для подачі природного мінеральної або очищеної мінералізованої води. Є можливість встановити фітобар, що дозволяє вживати дійсно корисні напої дорослим і дітям. При цьому важливо знайти постачальника обладнання, який може гарантувати його коректну роботу протягом всього періоду експлуатації.

Вітчизняне науково-виробниче підприємство «Джерело-Люкс» має достатній досвід роботи в даній сфері для виконання завдань найвищого ступеня складності. Нам довіряють удосконалити не тільки найвідоміші курортні комплекси України, а й запрошують встановлювати наше обладнання в країни ближнього і далекого закордоння. В рамках державної антіковідной програми ми працюємо над програмою обладнання бюветами різних держустанов та шкіл. На офіційному сайті компанії dzherelo-lux.com в будь-який зручний для себе час можна ознайомитися з умовами співпраці й наданими нами послугами. Телефонуйте і ми з радістю відповімо на всі питання по установці бюветів або фітобарів