Бювети Хмільника

Хмільник — курортна перлина Поділля

Бальнеологічні курорти України відомі далеко за її межами. Унікальні природні ресурси дозволяють людям істотно поліпшити стан свого здоров’я і поповнити запаси організму корисними для нього хіміко-біологічними речовинами. Одним з найпопулярніших курортів в центральній частині нашої країни є невелике містечко Хмільник, розташоване в Вінницькій області. Мальовничі навколишні краєвиди підсилюють позитивний результат від лікування мінеральними водами, за час лікування людина розслабляється і відпочиває від скаженого темпу сучасного життя.

Попри те, що основний напрямок санаторію — радонові ванни, не можна применшувати користь від вживання всередину Збручанської мінеральної води. Її багатий мінералами та корисними солями склад сприяє поліпшенню стану людей, що мають в анамнезі захворювання шлунково-кишкового тракту, жовчовивідних шляхів, які страждають від порушення обміну речовин або з метою профілактики виникнення подібних проблем. При цьому важливо дотримуватися приписів доктора і вживати воду строго дозованої кількості, з дотриманням правил. В основному вони стосуються дотримання температурного режиму рідини й запобігання її тривалого контакту з повітрям або світлом.

Автоматичні бювети від компанії «Джерело-Люкс»

Автоматизація подачі мінеральної води для користування відвідувачами санаторіїв набагато спрощує приймання лікувальної рідини. Особлива технологія безаераційного відбору зі свердловини дозволяє в повному обсязі зберегти всі корисні властивості води. Далі наша система бюветів передбачає її набір з метою подальшого зберігання або транспортування в спеціальні герметичні контейнери. Автоматика відповідає за коректну подачу концентрованої в необхідному відсотковому співвідношенні мінеральної води споживачеві. При цьому управляти бюветом можна дистанційно. Доступ до подачі рідини може бути обмежений спеціальними ідентифікаторами, що виключає несанкціонований відбір лікувальною водою без вашого відома. 

У Хмільнику скористатися нашим автоматичним бюветом мають можливість відпочивальники санаторію «Медичний центр РЕАБІЛІТАЦІЇ залізничників». Користуючись нашим автоматичним бюветом, ви зможете:

  • отримувати мінеральну воду оптимальної концентрації;
  • приймати точну дозу, вказану вам докторами.

Крім природних мінеральних вод, наші бювети можуть також видавати очищену мінералізовану воду, тому їх установка виправдана не тільки в санаторіях, а й в будь-яких спортивно-оздоровчих комплексах, житлових будинках або громадських установах. 

«Джерело-Люкс» — надійний партнер для збереження здоров’я нації

На тлі загального погіршення стану навколишнього нас середовища очищення питної води набуває величезне значення для забезпечення максимальної користі від її вживання. Наша компанія протягом сорока років успішно впроваджує в життя найновіші технологічні рішення для поліпшення якості питної води та збереження користі лікувальних мінеральних природних джерел. Популяризація фітобарів підвищує усвідомленість молоді, здоровий спосіб життя стає нормою, отже, проблем зі здоров’ям стає менше. Ми з гордістю можемо назвати серед наших клієнтів найвідоміші курортно-санаторні заклади у всіх регіонах України. До окупації Криму ми успішно співпрацювали з багатьма популярними курортами. Нашими постійними партнерами є країни ближнього і далекого закордоння.

На офіційному сайті компанії dzherelo-lux.com ви можете ознайомитися з основними аспектами нашої діяльності. Зрозумілий інтерфейс сайту допоможе розібратися у всіх видах послуг, які ми надаємо. А їх чимало — крім розробки проекту та його впровадження на вашому об’єкті, ми забезпечуємо постійний зворотний зв’язок. Бювети та фітобар після установки можуть обслуговуватися та ремонтуватися нашими співробітниками. Для ознайомлення з особливостями роботи та коректного управління автоматичною системою проводимо навчання персоналу. Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для себе способом і отримаєте всю цікаву для вас інформацію.