Клієнти

Фітобар і бювет — один з важливих компонентів оздоровлення

Україна багата на рекреаційні ресурси. На території нашої країни є безліч місць, де можна не тільки добре відпочити, але й оздоровитися. Узбережжя Чорного та Азовського морів щоліта приймають тисячі відпочивальників, які бажають отримати користь від морського повітря і сонця. Багато жителів країни вважають за краще насолоджуватися відпочинком в Карпатах, де чекає найчистіше гірських повітря, унікальна природа і маса можливостей для активного проведення часу. Також на території України є безліч лікувальних курортів з мінеральними водами, аналогам яких немає у всьому світі.

Санаторії, СПА-готелі, реабілітаційні та лікувально-оздоровчі центри з мінеральною водою надають своїм клієнтам різноманітні послуги для відновлення здоров’я: масажі, лікувальна фізкультура, ванни, прогрівання, дієтичне харчування. Одним з ефективних способів оздоровлення, підвищення імунітету, відновлення життєвих сил і енергії є вживання фітонапоїв і мінеральних вод. Їх лікувальна дія відома з давніх часів. Фітобар і бювети — невіднятна частина оздоровчих установ. Це місце, де можна випити “Йодіс”, фіточай або стаканчик “Нафтусі”, які містять в собі максимальну кількість корисних речовин. Дуже важливо правильно зберігати мінеральні води, екстракти, відвари, подавати їх при потрібній температурі, грамотно дозувати. Автоматичні бювети від “Джерело-Люкс”, які можуть бути встановлені де завгодно, справляються з поставленим завданням на всі 100%.

Санаторії з мінеральною водою в Україні

Кількість курортів з родовищами мінеральних вод з унікальним хімічним складом — величезна. Одні мають невеликі оздоровчі установи, в інших місцях розташовані десятки санаторіїв, готових прийняти тисячі пацієнтів в будь-яку пору року. До найбільш відомих можна віднести курорти:

 • Моршина;
 • Трускавця;
 • Східниці;
 • Миргорода;
 • Хмільника;
 • Сатанова.

У Моршині (Львівська область) лікують захворювання шлунково-кишкового тракту, сечовивідних шляхів, порушення обміну речовин хлоридно-сульфатної, натрієво-калієво-магнієвої, гідрокарбонатно-кальцієвої водою з різних джерел. 

Трускавець славиться мінеральними водами “Нафтуся”, “Марія”, “Софія”, “Броніслава”, “Юзя”, “Содова”. У Східниці розташовано чимало оздоровчо-лікувальних комплексів, що спеціалізуються на лікуванні хвороб шлунково-кишкового тракту, нирок, сечовивідних і жовчовивідних шляхів, порушення обміну речовин. У Хмільнику знаходиться родовище радонової мінеральної води, яка здатна покращувати ліпідний і водно-сольовий обмін, виведення з організму натрію, зайвої рідини та сечової кислоти. У санаторіях Миргорода лікують жовчний міхур, нервову систему, остеохондроз, цукровий діабет та інші захворювання. Численні санаторії в курортних зонах, де розташовані родовища мінеральних вод, рекреаційні комплекси Одеси, Закарпаття оснащені автоматизованими бюветами та фітобарами від компанії “Джерело-Люкс”.

Переваги співпраці оздоровчих центрів з компанією “Джерело-Люкс”

Автоматизовані фітобари та бювети з мінеральною водою — затребуваний технічний продукт для сучасних курортів та оздоровчих центрів. До переваг їх використання можна віднести:

 • багатофункціональність (зберігання, розведення, дозування, подача, транспортування напоїв, вод і екстрактів в одному комплексі);
 • максимальне збереження корисних властивостей;
 • зручний сервіс;
 • швидке обслуговування великої кількості клієнтів;
 • застосування технології безаераційного забору рідини виключає втрату цілющих властивостей певних видів мінеральних вод через контакт з повітрям і сонячними променями;
 • моментальний порційний підігрів напоїв;
 • можливість дистанційного контролю та управління системою за допомогою інтернету.

Українська компанія “Джерело-Люкс” пропонує клієнтам послуги з проектування, підбору, монтажу, запуску, обслуговування, модернізації автоматичних бюветів і фітобарів. В основу унікального обладнання покладені запатентовані авторські розробки засновника компанії Палієнко Г.Г.