Бювети для мінералізованих вод

Автоматичні бювети для очищених мінералізованих чи природних мінеральних вод від Джерело Люкс

Рівень піклування про здоров’я та красу людини зараз на високому рівні, адже сучасна людина пильно слідкує за раціоном харчування і так само за якістю та користю напоїв, що вживає.

Для оздоровлення та лікування прийнято вживати лікувальні мінеральні води, столові води дивись тут, а для щоденного вжитку – якісну очищену мінералізовану чи природну мінеральну воду.

З важливих факти про воду:

  1. Мінеральні води та столово-лікувальні води вживати потрібно під контролем лікарів, враховуючи діагноз чи потреби організму, бажано в лікувальних установах, санаторіях та відпочинкових комплексах.
  2. Для кожного з нас щодня потрібна чиста питна вода, яка наповнює організм мінералами та підтримує водний баланс у клітинах та системах людини.
  3. Водопровідна вода, вода з річок та більшості джерел є не придатна до пиття без кип’ятіння. Потрібно купувати бутильовану воду, або встановити автоматичні бювети для очищених мінералізованих чи природно мінеральних вод від Джерело Люкс.

Яка різниця між природною мінеральною водою та очищеною мінералізованою?

  • Природно мінеральна вода (джерельна) – це вода природного походження, яка має власний катіонний та аніонний склад, який не змінюється і подається споживачу
  • Очищена мінералізована вода – це вода, яка пройшла два ступеня підготовки: повне очищення та наступну мінералізацію солями до потрібного складу (насичення катіонами та аніонами з солей за певними розрахунками)

Що потрібно знати про очищену питну воду?

Важливо знати чи вода, яка подається для пиття, одержана шляхом фільтрації не була повністю демінералізована без подальшої мінералізації. Така вода “мертва” та не підлягає до пиття (не плутати з приготуванням напоїв) Якість води, яка фільтрується та надалі мінералізується контролюється певними законами, ДСТУ та ГОСТ.

Кому потрібно замовити та встановити бювети для очищених мінералізованих чи природних мінеральних вод?

Замовити виготовлення та встановити такий автоматичний бювет для очищених мінералізованих чи природно мінеральних вод однозначно потрібно публічним закладам, такі як: готелі, торгові точки, спа-центри, будинки відпочинку, санаторії, пансіонати, процедурні кабінети, фітнес-центри, салони краси та медичні заклади та навіть житлові будинки.

Що пропонує компанія Джерело-Люкс?

Завдяки досвіду 40 років праці, натхненню допомогти публічним закладам, компанія Джерело-Люкс надає повний спектр послуг:
  • Розробка проекту автоматичних бюветів для мінеральних та мінералізованих вод
  • Вкладання всієї проектної документації
  • Виготовлення унікального обладнання за індивідуальними замовленнями
  • Монтаж та введення в експлуатацію з подальшим супроводом
  • Технічне обслуговування, ремонт обладнання, проведення модернізації працюючих бюветів
Якщо ви бажаєте розмістити автоматичні бювети для очищених мінералізованих чи природно мінеральних вод у своєму закладі – обирайте комфортний та професійний сервіс від “Джерело-Люкс”, який забезпечить вас впевненістю, що ви пропонуєте для людей воду правильного складу. Для цього просто потрібно заповнити форму зворотнього зв’язку чи зателефонуйте нам.

Залишилися запитання, напишіть нам

Якщо Ви бажаєте, отримати консультацію, щодо наших послуг, заповніть цю форму. Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Будь ласка, заповніть всі обов’язкові поля.