Бювети для ропи та лікувальних вод

Питне лікування мінеральними водами є дуже ефективним, адже їх унікальний склад має оздоровчу дію на організм людини вцілому, а також на окремі органи та системи органів, залежно від показань лікаря.

Унікальні родовища лікувальних мінеральних вод та ропи в Україні дарують нам такі найпопулярніші води:

 • Нафтуся
 • Миргородська
 • Збручанська
 • Моршинська
 • Східницька
 • Шаянська
 • та багато інших

Компанія “Джерело-Люкс” вже більше 40 років використовує й удосконалює унікальне обладнання, яке дозволяє лікуватись та оздоровлюватись мінеральними водами в санаторіях, курортах, SPA- та оздоровчих комплексах, пансіонатах, базах відпочинку, фітнес-центрах, поліклініках, лікарнях, школах, офісах та інших приватним закладах, а також у житлових комплексах та будинках. Власні розробки дозволяють виготовляти  зручні, надійні, сучасні автоматичні бювети для мінеральних вод різних модифікацій.

Ми працюємо як з найбільшими курортами України, так і маленькими приватними санаторіями та закладами, де використовується питне лікування, маємо партнерів у  Білорусі, Молдові, Азербайджані, Узбекистані, Казахстані, Болгарії.

Для чого потрібні автоматичні бювети для лікувальних мінеральних вод?

Для переважної більшості мінеральних вод надзвичайно важливим є той факт, що їх унікальний склад, лікувальні  та терапевтичні властивості зберігаються тільки протягом короткого часу після контакту з повітрям та світлом. Саме тому набирати лікувальні води в джерелі для довготривалого зберігання є не лише беззмістовним, а може бути шкідивим, або  навіть небезпечним.

Автоматичний бювет для лікувальних вод складається з:

 • Автоматичної  системи відбору та подачі води
 • Системи безконтактного нагріву з теплообмінником
 • Системи дозування
 • Системи розбавлення та змішування
 • Кранів для видачі мінеральних лікувальних вод
 • Панелі  користувача, в залежності від комплектації  (кнопки, сенсори, картки (браслети, брелки, жетони) або сенсорні монітори).
 • Кеги – це спеціальні контейнери, які призначені для безаераційного збереження мінеральних вод та ропи з джерела та транспортування їх до бювету. Конструкція таких ємностей перешкоджає контакту води з повітрям і світлом – це головна перевага, яка дозволяє зберегти цінний склад унікальних лікувальних вод та ропи.

Система безконтактного нагріву з теплообмінником – значна перевага у бюветах “Джерело-Люкс”, так як система підігріву  лікувальних вод до потрібних замовнику температур відбувається без контакту з нагрівальними елементами, що дозволяє зберегти склад лікувальних вод і запобігає зміні їх мінерального складу. Основні температури для лікувальних вод 18-20 та 37-40.

Автоматична система відбору та подачі води дозволяє отримувати воду з джерела безпосередньо в склянку споживача. К

Системи дозування – дозволяє отримувати мінеральну воду порціями по 50,100, 150, 200 мл (або інші дозування на вибір Замовника) з великою точністю. 

Система розбавлення та змішування використовується для отримання питних концентрацій роп, екстрактів, концентратів, а також їх змішування.

Кількість кранів видачі (кількість модулів) залежить від кількості видів мінеральних вод, кількості відпочивальників та модифікації самого бювета. 

Зараз набувають популярності Можливе виготовлення бюветів, д з одним краном, але різною кількістю вод, а може бути для кожного типу мінеральних вод різна система подачі.

Панель користувача. Ця частина обладнання направлена виключно на зручність клієнта та зовнішню привабливість бювету.

Найсучасніша сенсорна панель дає змогу зробити потрібні операції на одному екрані, карточна система дуже зручна у лікувальних санаторіях, де лікар дає певний рецепт (тип води, температура, об’єм), який програмується на картку, а пацієнт тільки вставляє карту і отримує певну воду. Кнопочна – найпопулярніша варіація панелі користувача, де кожний тип лікувальної води чи ропи знаходиться в окремих місцях і пацієнт мануально обирає температуру і об’єм.

Компанія Джерело-Люкс для своїх Замовників надає повний спектр послуг:

 • Розробка проекту автоматичних бюветів для лікувальних вод та ропи
 • Підготовка всієї проектної документації
 • Виготовлення унікального обладнання за індивідуальними замовленнями
 • Монтаж та введення в експлуатацію з подальшим супроводом
 • Технічне обслуговування, ремонт обладнання, проведення модернізації працюючих бюветів.
 • Навчання персоналу правильної експлуатації обладнання Джерело Люкс

Якщо ви бажаєте розмістити бювет для лікувальних вод та ропи у своєму санаторії, реабілітаційному центрі, пансіонаті, оздоровчому комплексі, базі відпочинку, готелі, SPA-комплексі  чи навіть в житлому будинку- обирайте комфортний та професійний сервіс від Джерело-Люкс, який забезпечить вас впевненістю, що ви лікуєте людей водою правильного складу.

Заповнюйте форму зворотнього зв’язку і ми обов’язково відповімо на усі Ваші запитання. Наші менеджери допоможуть обрати саме такий автоматичний бювет, який потрібен для вашого закладу.спрямовано видоVеги

Залишилися запитання, напишіть нам

Якщо Ви бажаєте, отримати консультацію, щодо наших послуг, заповніть цю форму. Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Будь ласка, заповніть всі обов’язкові поля.