Фітобар в санаторії

Організувати оздоровлення і реабілітацію людей в санаторіях та оздоровчих центрах можна, використовуючи обладнання для бювету-фитобара. Компанія «Джерело-Люкс» пропонує установку автоматичних бюветів-фітобарів, створених за запатентованою технологією. Аналогів подібної конструкції в Україні немає. Якісне та зручне обладнання дозволяє користувачам насолодиться приємним смаком напоїв, лікувальних фіточаїв, в перервах між тренуваннями і оздоровчими процедурами або прогулянками на свіжому повітрі. Таким чином, поліпшується ефективність від оздоровчої або лікувальної програми, яку проходять відвідувачі санаторію або оздоровчого центру, а іноді вживання певних напоїв або фіточаїв становитс найбільш важливою складовою всього лікування.

Чим корисні напої і фіточаї для людини

Фітонапої створюються з використанням чистої води на основі природної сировини. До їх складу входять трави, овочі, фрукти, водорості, спеції, мають високий вміст вітамінів і мікроелементів. Людина отримує всі необхідні речовини для відновлення сил. Корисні компоненти діють на організм на клітинному рівні. Фітонапої і правильно організований детокс мають позитивну дією на весь організм:

  • усувають токсини;
  • зміцнюють імунітет;
  • покращують розумові здібності і пам’ять;
  • допомагають запобігти розвитку захворювань шлунково-кишкового тракту, печінки, нирок, серця, нервової та сечостатевої систем.

Фітобар забезпечує правильне зберігання, зручний розлив і дотримання концентрації лікувальних компонентів.

Як працює фітобар, переваги його використання

Автоматичний бювет відбирає і транспортує мінеральну воду, зберігаючи всі корисні компоненти, які містяться в її складі. За рахунок спеціальної системи готується фітонапіток.

Дозування можна підбирати за допомогою передбаченого програмного забезпечення, завдяки чому апарат буде автоматично розводити основні компоненти до необхідного значення. Герметичні контейнери не допускають впливу світла і повітря на вміст, тому вся користь лікувальної води і напоїв зберігається.

Автоматичний розлив дозволяє обслужити будь-яку кількість відвідувачів в максимально короткий термін. Напої подаються теплими, завдяки тонкошарового нагріву, який забезпечується теплообмінником.

Фітобар в санаторії дозволяє поліпшити якість послуг, забезпечити користувачам максимально комфортні умови для релаксу та оздоровлення. Автоматичні бювети високої якості функціонують протягом тривалого часу, відмінно вписуються в загальний дизайн закладу. Забезпечують клієнтам приємне і корисне проведення часу.