Закарпатські

Закарпатські мінеральні води — натуральна користь для здоров’я

Про Закарпаття складено чимало легенд й переказів. З давніх-давен цей край славився красою природи та лікувальною водою, яку можна добути в надрах землі. У західній частині Закарпатської області дуже багато джерел, представлена мінеральна вода різних видів. У кожної води унікальний склад і лікувальні властивості. Поправити своє здоров’я можна безпосередньо на місці, деякі сорти розливаються в пляшки. Цілющі властивості були відзначені ще в 15 столітті, експортувати воду почали в 19. Кількість газу в складі закарпатських вод буває різною, вони бувають вуглекислими, азотними та сульфідними. Також в різному обсязі містяться хімічні елементи: йод, кремній, залізо та інші.

За допомогою закарпатської мінеральної води можна поліпшити стан при багатьох захворюваннях, збільшити термін життя. Щорічно туристи відвідують Закарпаття, щоб позбутися від хвороб і зміцнити імунітет. Вчені з’ясували, що саме за допомогою води в організм потрапляють необхідні збагачені солі. Цілющі якості дозволяють класифікувати води на три типи. Вони можуть бути столовими, лікувально-столовими та лікувальними. Столові сорти використовують для того, щоб лікувати травну систему і зменшити масу тіла. Решту вживають за узгодженням з лікарем.

Кращі сорти закарпатських мінеральних вод

Мінеральними водами, здобутими в Закарпатті, користуються також в цілях профілактики. Існує кілька сортів, які користуються найбільшою популярністю:

  • Свалява. Спочатку водою користувалися, щоб створювати вино, тільки пізніше її стали пити в чистому вигляді. У складі гідрокарбонат-натрієвої води міститься 4-8 грам мінералів на літр. Вона покращує якість перетравлення їжі, знижує кислотність і припиняє печію. Також після вживання відновлюється надходження жовчі, більш активними стають травні ферменти. Зазвичай її використовують при наявності цукрового діабету, метаболічного ацидозу та ожиріння. Вода «Свалява» має великий вплив на обмін ліпідами та вуглеводами, відновлює функції печінки.
  • Лужанська. Спочатку вода, видобута в районі річки Луги, використовувалася, щоб розводити вино. У 1872 році мінеральна вода була віднесена до лікарських препаратів. До її складу входять гідрокарбонати, завдяки чому вона виділяється на тлі інших сортів. Її використовують, щоб створювати вуглекислі ванни, також вона застосовується в промиваннях шлунка та інгаляціях. Воду «Лужанська» можна просто пити. Унікальний хімічний склад дозволяє знизити рівень кислотності, усунути печію, здуття живота і тяжкість. Ефект проявляється дуже швидко.
  • Шаянська. Хороший хімічний склад, лікувальні якості та приголомшливий смак — саме цим привертає мінеральна вода «Шаянська». Слабомінералізований напій можна просто пити та використовувати в лікувальних цілях. Місце розташування джерела — екологічно чиста місцевість. Саме особливі природні умови, як упевнені фахівці, допомагають справлятися зі складними захворюваннями. До складу в великій кількості входять гідрокарбонати та хлориди. Ці елементи позитивно впливають на стан кишківника, зміцнюють зуби та підтримують в організмі баланс солі й води. Мінеральною водою користуються, щоб лікувати дихальні шляхи, травну систему, зміцнювати м’язову масу і нормалізувати обмін речовин. Смак води — досить незвичайний, вона прекрасно втамовує спрагу.
  • Поляна Квасова. Експортуватися вода почала в середині 19 століття. До складу в великій кількості входить гідрокарбонат. Виняткові якості досягаються завдяки вмісту в великій кількості корисних елементів: заліза, бору і літію. Завдяки розташуванню джерела на глибині 300 метрів, на властивості води не впливають зовнішні домішки, склад залишається стабільним.

Перед прийманням мінеральної води слід проконсультуватися з фахівцем. 

Якісна вода — завдяки обладнанню від «Джерело-Люкс»

Щоб отримувати чисту мінеральну воду зі збереженими якостями, необхідно використовувати спеціальне обладнання. Бювети «Джерело-Люкс» допомагають споживачам отримувати воду, в якій збережено унікальний природний склад. При цьому вона підігрівається до необхідної температури.

Компанія не тільки виготовить необхідне обладнання, але і розробить проєкти. Досвід — понад сорок років, фахівці компанії проходять спеціальне навчання. Завдяки якісним бюветам можна бути впевненим в тому, що отримана вода — природна й унікальна.