Трускавецькі

Мінеральні води Трускавця

Бальнеотерапія — це різновид фізіотерапевтичних процедур, який відомий і практикується з найдавніших часів. Суть її полягає в оздоровленні організму людини за допомогою мінеральних вод. Їх цілющий вплив на організм вперше було відкрито Геродотом приблизно в V столітті до н. е., а після — докладно описано Гіппократом. Першу класифікацію мінеральних вод в I столітті н. е. склав римлянин Архиген. З того часу бальнеотерапія міцно увійшла в повсякденне життя людей, допомагаючи їм позбуватися від найрізноманітніших недуг — від дерматологічних до проблем шлунково-кишкового тракту.

Україна — неймовірно багата природними ресурсами країна. Найрізноманітнішими мінеральними водами вона також не обділена. Їх родовища сьогодні перетворилися в лікувальні та оздоровчі курорти міжнародного рівня. Одними з найвідоміших є лікарні Трускавця. Мінеральна вода Трускавця — це справжнє джерело цінних мікроелементів. Її правильне вживання надає видиме цілющий вплив на організм. Але важливо розуміти, що приймати її потрібно з обережністю, чітко дотримуючись рекомендації лікарів.

Найвідоміші води Трускавця

Трускавець — це відносно невелике місто, що розкинулося в мальовничому районі Прикарпаття. Але не тільки неймовірна природна краса і чисте повітря приваблюють туристів на курорти регіону. Основна маса людей приїжджає сюди саме для того, щоб оздоровитися за допомогою унікальних мінеральних вод. 

Найпопулярніші лікувальні води Трускавця наступні:

  • “Нафтуся” — магнієво-кальцієва вода слабкого рівня мінералізації, яка характеризується високою концентрацією органічних сполук, що мають нафтову природу походження. Застосовується для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, печінки, підшлункової, жовчнокам’яної хвороби.
  • “Марія” — хлоридно-сульфатно-натрієва слабомінералізована вода Трускавця, яка за своїми лікувальними властивостями мало чим поступається “Нафтусі”. Показана при проблемах зі шлунком, товстим і тонким кишківником, жовчними протоками.
  • “Софія” — насичена хлоридно-сульфатно-натрієва вода. Добре сприяє відновленню нормального рівня кислотності, допомагає усунути дисфункцію обміну речовин, відновлює функціонування кишківника. 
  • “Броніслава” — високомінералізована хлоридно-натрієва вода, яка не призначена для перорального приймання. Вона використовується для полоскань та інгаляцій при наявності хронічних захворювань простудного характеру або сезонної схильності до зараження респіраторним и вірусами. 
  • “Юзя” — кремнієво-кислотна вода гліцеринового походження. Використовується для усунення дерматологічних проблем і відновлення тонусу, кольору шкіри. Призначена для вмивання.

Води Трускавця — це багаті джерела краси й здоров’я, показання до застосування яких дозволяють вирішити масу фізіологічних проблем.

Що потрібно, щоб бальнеотерапія була ефективною?

Як і будь-яке інше лікування, приймання мінеральних вод повинно відбуватися з чітким дотриманням лікарських рекомендацій. Як відомо, корисні властивості мінеральних вод швидко втрачаються після контакту повітрям. Саме для того, щоб зберегти їх на належному рівні, санаторії, профілакторії, SPA-центри Трускавця активно використовують бювети для подачі мінеральної води. Це спеціальні високоточні установки, які дозволяють:

  • здійснити правильне транспортування вод з джерел;
  • надовго зберегти вихідні характеристики води;
  • забезпечити дозовану подачу;
  • здійснити нагрів до необхідного рівня;
  • забезпечити необхідну концентрацію корисних речовин.

Науково-виробниче підприємство “Джерело-Люкс” є на сьогодні передовим виробником бюветів для мінеральних вод. Устаткування компанії вже встановлено на багатьох курортах не тільки в Україні, а й за кордоном. Наші бювети є незамінними для того, щоб вживати мінеральні води Трускавця, в точності виконуючи показання лікарів. Отримати консультацію фахівця, замовити бювети за індивідуальним проектом з установкою й обслуговуванням можна на сайті dzherelo-lux.com.