Східниці

Східниця та її лікувальна вода

Сьогодні в Україні складно найти людину, котра б не чула про оздоровчі курорти Прикарпаття в Східниці. Але мало хто знає про те, що історія відкриття в цих місцях корисних джерел пов’язана з тривалими бюрократичними перипетіями. Сучасний світ зобов’язаний можливістю ефективно оздоровлюватися старанням ентузіаста О. Стоцького. Саме він відкрив більшість місцевих джерел, справив дослідження і довів, що їх води корисні для здоров’я.

З 1970-го року води Східниці стали приймати перших відвідувачів у лікарні “Карпати” і через короткий час перетворилися у всесоюзний оздоровчий курорт. Сьогодні його популярність тільки зростає, адже здравниці й санаторії надають послуги європейського рівня багато в чому завдяки тому, що в сучасних лікарнях встановлені бювети для подачі мінеральної води. Сюди продовжують приїжджати люди, які мають проблеми з нирками, печінкою, шлунком, а також сольовим діатезом, діабетом, недокрів’ям.

Якими бувають мінеральні води Східниці?

Багато хто звик пити пляшкову мінеральну воду з супермаркету, створену промисловим шляхом. Але вона не має нічого спільного з мінеральними водами природного походження. Останні мають цілющі властивості короткий проміжок часу після видобутку, тому пити таку воду необхідно відразу. Єдина проблема — вода, набрана з джерела, може не відповідати необхідному температурному режиму. Також досить складно розрахувати правильне дозування. Саме ці проблеми й допомагають вирішити сучасні високотехнологічні бювети від науково-виробничого підприємства “Джерело Люкс”.

Вода Східниці, як і багатьох інших курортів Прикарпаття, відрізняється за своїми властивостями, що визначає можливість застосування певного виду мінеральної води для лікування конкретних захворювань. У Східниці можна знайти води:

  • високоорганічні слабомінералізовані;
  • слабкий рівень мінералізації з високим вмістом заліза;
  • середньомінералізовані хлоридно-гідрокарбонатні;
  • середньомінералізовані хлоридо-натрієві. 

Кожна різновид характеризується великим набором корисних мінеральних речовин природного походження, тому правильне застосування в лікувальних або профілактичних цілях гарантовано принесе позитивний результат. 

Як отримати максимальну користь, вживаючи мінеральні води Східниці?

Це питання хвилює не тільки відвідувачів курортів Прикарпаття, а й власників санаторіїв, профілакторіїв, лікарень і т. Д. Проблема полягає в можливості доставлення та дозованого розливу різних мінеральних вод без їх контакту з навколишнім середовищем, адже тільки в цьому випадку можливо зберегти їх цінні властивості. Саме для цих цілей сучасні оздоровчі комплекси віддають перевагу установці власного бювету на території. Звичайно, в Східниці є міські бювети, але вони працюють в строго певні години й добиратися до них не завжди зручно.

Науково-виробниче підприємство “Джерело-Люкс” пропонує шикарну можливість створити комфорт для клієнтів та підвищити в їхніх очах репутацію й рівень санаторію або іншого курортного комплексу. Витрати на придбання власного бювету швидко й з лишком окупаються внаслідок збільшення потоку відпочивальників. Наші фахівці створюють індивідуальні проекти, роблять швидку та якісну установку бюветів і надають необхідну технічну й сервісну підтримку під час усього терміну експлуатації. Дізнатися вартість установки бювету та отримати консультацію професіоналів можна на нашому сайті dzherelo-lux.com.