Ропа Моршинська

Моршинська ропа — насичений мінералами концентрат джерел курорту Моршин

Мінеральні води населеного пункту Моршин характеризуються цілим рядом лікувальних властивостей. Цілющість джерел цього курорту українських Карпат доведена не одноразово по всьому світу. Така вода застосовується при лікуванні хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту, підшлункової залози. Також цей цілющий напій використовується при хворобах нирок, сечовивідних шляхів, порушенні обміну речовин в організмі. Ропа Моршин являє собою інтенсивно просочений мінералами розчин з джерел цього курорту, який розбавляється чистою водою і застосовується для того, щоб отримати цілющу мінеральну моршинську воду. Відповідний лікувальний напій для кожного виду захворювання можна отримати, дотримуючись виключно необхідного співвідношення інгредієнтів. Ропа моршинська є цілющим концентратом, який практично не має аналогів у світі. Ефективний лікувальний вплив моршинської ропи, яку можна застосовувати для лікування як на курорті Моршин, так і в домашніх умовах, підтверджується понад 100 років.

Особливості моршинської ропи джерела №6

Ропа моршинська, застосування якої почало здійснюватися ще в XIX столітті, отримала свою назву завдяки високій концентрації мінеральних елементів в складі води джерел №1 і №6. Лікувальні властивості цих джерел в той час були відомі на всю округу. Ці знання поступово почали поширюватися і по сусідніх з Моршином регіонах. Такі відомості стали сприяти стрімкому розвитку курортної галузі в цьому населеному пункті. Особливостями сульфатної магнієво-калієво-натрієвої ропи №6 виступають:

 • протидія розвитку запальних процесів в шлунково-кишковому тракті, печінці, жовчному міхурі;
 • нормалізація обміну речовин, секреторної, кислотоутворюючої функції шлунка;
 • сприяння антитоксичної діяльності печінки;
 • зниження цукру в крові;
 • поліпшення окислювальних процесів;
 • стимулювання відділення, виділення жовчі з організму.

За допомогою такого комплексного впливу моршинської ропи №6 надається можливість зміцнити загальний імунітет організму, втратити зайву вагу людям, що страждають ожирінням. 

Переваги ропи з Моршинського джерела №1

Моршинська вода ропа з джерела №1 характеризується досить високим цілющим впливом при захворюваннях, пов’язаних з травною системою організму. Така лікувальна концентрована вода використовується при таких захворюваннях:

 • хронічний гастрит;
 • коліт;
 • панкреатит;
 • хвороби гепатобіліарної системи. 

Хлоридно-сульфатна мінеральна вода джерела №1, в складі якої присутні такі елементи, як натрій, калій і магній, ефективно сприяє стимулюванню евакуаторної функції шлунка, виведенню радіонуклідів з організму, протидіє застою жовчі. Ропа моршинська №1 в гарячому стані здатна уповільнити моторну активність кишківника, тим самим запобігаючи процеси розпаду і бродіння в товстій кишці, всмоктуванню патологічних елементів.

Бювет для моршинської ропи

Моршинська лікувальна вода володіє унікальними властивостями завдяки своєму родовищу. Такий цілющий ефект втрачається протягом кількох хвилин після контакту з повітрям і світлом. Мінеральний розчин моршинська ропа, протипоказання до вживання якого можуть виникнути досить швидко, не слід набирати в джерелі та перевозити самостійно. Для того щоб отримати бажаний лікувальний результат від застосування моршинської ропи, рекомендується розмістити спеціальний бювет для цього концентрованого розчину. 

Компанія “Джерело Люкс” пропонує:

 • розробити проект для автоматичного бювету;
 • підготувати проектну документацію;
 • виготовити, встановити, ввести в експлуатацію унікальне обладнання;
 • забезпечити технічне обслуговування бювету моршинська ропа;
 • навчити персонал закладу правильної експлуатації обладнання “Джерело Люкс”.

Встановити бювет “Ропа моршинська” можна в санаторії, пансіонати, готелі, оздоровчому комплексі, житловому приміщенні.