Аршиця

Аршиця — карпатська лікувальна вода

Відмітна особливість мінеральних вод — підвищена концентрація мінеральних речовин, завдяки чому вони відрізняються унікальними властивостями. Видобувають їх з природних джерел, розчин також може містити солі й гази. Джерела б’ють з-під землі, часто їх температура — досить висока. Після того, як виявлено родовище, буриться свердловина, через яку буде виходити лікувальна вода. Глибина може досягати від декількох сотень до тисяч метрів. 

Отримана з глибини вода не змінює хімічний склад через домішки, залишається чистою і корисною. Популярністю користується вода Аршиця, видобуток якої проводиться в Карпатському регіоні. Вона належить до лікувально-столових вод, розлив по пляшках виробляється на місці видобутку. Запас — досить великий, тому вона залишається доступною для споживачів.

Вода Аршиця — склад і властивості

Цілющу воду видобувають в с.Текуче. Вода Аршиця багата:

  • натрієм;
  • кальцієм;
  • калієм;
  • гідрокарбонатом;
  • хлором.

Основні лікувальні властивості з’являються завдяки поєднанню гідрокарбонату та натрію. Завдяки їм відбувається підвищення лужного резерву, поліпшення білкового обміну, зниження рівня цукру в крові, запобігання кислотності. Після вживання води Аршиця з організму вимиваються ізотопи радіоактивних металів. Іони хлору призначені для стимуляції секреторної діяльності шлунка, виведення жовчі, поліпшення функцій нирок.

Аршиця — поєднання води двох типів, тому її можна вживати при гастриті. При цьому не має значення, знижена або підвищена секреторна функція шлунка у людини, вплив залежить від часу приймання, до або після їди. Воду також рекомендують застосовувати в тому випадку, якщо є хронічний коліентеріт, неускладнена виразка, панкреатит, хронічні захворювання нирок і сечової системи. Завдяки сульфатам відновлюються функції печінки. Іони кальцію впливають на клітинну мембрану, знижуючи її проникність. Вода має протизапальну дію, зменшує алергічні прояви. При регулярному вживанні води Аршиця відбувається поліпшення жирового обміну, особливо ефективна вона при наявності ожиріння 1-2 ступеня. Магній допоможе зняти біль, знизити рівень холестерину, уповільнити процеси старіння. Завдяки унікальному хімічному складу і чудодійному впливу мінеральна вода використовується для лікування терапевтичних і гастроентерологічних пацієнтів.

Як отримати мінеральну воду високої якості?

Для отримання дарів з надр землі необхідно якісне обладнання. Тільки завдяки правильному видобутку мінеральна вода збереже всі унікальні якості. За допомогою бюветів «Джерело-Люкс» мінеральна вода надходить до споживача з корисними властивостями, підігрітою до потрібного стану. Завдяки підігріву до правильної температури відбувається посилення лікувальної та оздоровчої дії. Слід враховувати, що збереження унікального складу і терапевтичних властивостей багатьох мінеральних вод зберігається нетривалий час. Іноді достатньо кількох хвилин, щоб нагріта вода втратила властивості після контакту зі світлом та повітрям.

Бювети «Джерело-Люкс» працюють з технологією безаераційного відбору, нагрів виконується порційно, тому мінеральна вода не перегрівається і не застоюється. Відбір з джерел і транспортування води здійснюється за допомогою герметичних контейнерів. Саме тому всі унікальні властивості залишаються незмінними. Отримати консультацію фахівця можна через телефон, номер якого вказаний на сайті.