Він-віта

“Він-Віта” – сила природи, що зціляє

З найдавніших часів людство помітило, що деякі рослини можуть позитивно впливати на організм, і взяло це на озброєння. Власне лікарські засоби на основі трав (настоянки, відвари та ін.) були попередниками сучасної медицини, яка використовує в основному речовини, що мають хімічну природу походження. Але сьогодні багато хто впевнився в тому, що таблетки та суспензії часто роблять значний негативний побічний вплив на організм. Саме тому спостерігається тенденція, яка свідчить про повернення популярності препаратів виключно рослинного походження.

“Він-Віта” — це відносно нова розробка українських і російських вчених. Вона являє собою природний парафармацевтик виключно рослинного походження з досить великим спектром дії. “Він-Віта”, до складу якої входить витяжка з виноградної шкірки та кісточок, за досить короткий час набула широкої популярності у світі. Дослідження в області впливу цього препарату на організм велися протягом 20 з гаком років, тому сьогодні з упевненістю можна стверджувати, що парафармацевтик неймовірно ефективний і при цьому абсолютно безпечний.

Вплив “Вин-Віта” на організм

Як не дивно, але поштовхом для початку розробки даного лікарського препарату природного походження стала пристрасть французів до червоного вина. Червоні вина при їх помірному вживанні роблять цілющий вплив на організм. Озброївшись цими знаннями, вчені почали роботу в цьому напрямку і незабаром з’ясували, що речовини, якими багаті виноградні кісточки та шкірка, — це чарівний засіб, що допомагає не тільки позбутися від безлічі хвороб, але і продовжити життя.

При вживанні “Вин-Віта” можна отримати наступний позитивний результат: 

 • позбутися від стресу і надмірної дратівливості;
 • відновити нервову систему;
 • забути про хронічні втоми, апатії;
 • поліпшити еластичність судин;
 • відновити нормальний кровообіг в клітинах мозку;
 • зміцнити імунітет;
 • позбавитися від безсоння та емоційного дисбалансу;
 • підвищити пильність і концентрацію;
 • запобігти розвитку атеросклерозу судин;
 • очистити організм від продуктів розпаду алкоголю;
 • захиститися від згубного впливу бактерій і вірусів. 

Також “Вин-Віта” позитивно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту і застосовується при гастритах, виразках, печії. Доза препарату розраховується індивідуально в залежності від індивідуальних показників. 

“Він-Віта” — незамінний засіб для фітобару

Сучасний фітобар — це ні що інше, як острівець здоров’я у світі із забрудненою екологією та радіонуклідних складовими в харчових продуктах. Саме тому встановити спеціальне обладнання для можливості співробітників та відвідувачів побалувати себе смачними й корисними напоями сьогодні вважають за необхідне багато приватних і муніципальних установ. Науково-виробниче підприємство “Джерело-Люкс” надає таку можливість всім охочим, адже вже понад 40 років займається розробкою, виробництвом, установкою та обслуговуванням бюветів і фітобарів. 

На нашому професійному обладнанні можна з легкістю готувати будь-які напої для здоров’я, не докладаючи для цього надмірних зусиль. Зокрема парафармацевтик “Вин-Віта” рекомендується приймати, додавши потрібну кількість в чай. Фітобар від “Джерело-Люкс” дозволяє задати налаштування, при яких напій буде готуватися автоматично та підігріватися до потрібної температури без контакту з нагрівальним елементом та навколишнім середовищем. Відповідно, його корисні властивості збережуться в максимальній концентрації. Замовити індивідуальний проект фітобару можна на нашому офіційному сайті dzherelo-lux.com.