Фіточаї

Аптечні лікарські трав’яні збори (фіто збори)

Оздоровлення організму — одна з найважливіших задач, яка була ц залишається актуальною для людства. Сьогодні для її здійснення існує маса найрізноманітніших методів з різним ступенем впливу на внутрішні органи, системи та загальне самопочуття. Але попри значний прогрес, аптечні лікарські чаї та збори рослин, як і раніше, залишаються одними з найдоступніших і ефективних. Лікувальні трав’яні чаї відомі та використовуються людством досить давно. Аптечні збори трав відрізняються тим, що при правильному дозуванні та підборі компонентів вони не мають негативного побічного впливу, на відміну від медичних препаратів, що мають хімічну природу походження. 

Лікарський чай — це корисний трав’яний збір в основному комплексної дії, рідше — вузькоспрямованої, який складається виключно з висушених натуральних компонентів, тому не доводиться переживати про те, що трав’яні настої перенавантажуватимуть організм синтетичними допоміжними речовинами. Лікувальні збори трав застосовуються для полегшення симптоматики або профілактики різних захворювань внутрішніх органів. 

Найпопулярніші та ефективні трав’яні лікарські збори

Найголовніше і складне завдання — правильно підібрати трав’яний збір для чаю і приготувати напій з нього таким чином, щоб концентрація корисних речовин була достатньою, але при цьому не перевищувала допустиму норму. Також вибираючи збори лікарські, важливо індивідуально розрахувати дозування і врахувати особливості організму. Найпопулярніші лікувальні чаї з лікарських рослин — ті, що:

  • підбадьорюють;
  • тонізують;
  • заспокоюють;
  • відновлюють;
  • підвищують імунітеті.

Трав’яний чай (фіточай), види якого підбираються індивідуально, надає помітний позитивний вплив. Він може бути не таким швидким, як від медичних препаратів, але є пролонгованим і абсолютно безпечним. Сьогодні лікувальний трав’яний чай (фіточай) став особливо популярний, тому багато власників оздоровчих комплексів, SPA-центрів, салонів краси, фітнес-залів та навіть офісів задумалися про необхідність установлення фітобару. Науково-виробниче підприємство “Джерело-Люкс” вже багато років займається розробкою, виробництвом і установкою автоматичних бюветів, які успішно готують трав’яні напої.

Смачний і корисний чай з лікувальних трав з сучасного фітобару

Чай трав’яний — це особливий різновид гарячих напоїв, яка дарує можливість не тільки насолодитися неперевершеним смаком і ароматом, але і приносить користь. Для того щоб правильно змішувати та готувати лікувальні трав’яні збори, ідеально підійде автоматичний фітобар, замовити який можна на нашому офіційному сайті dzherelo-lux.com. Наша команда професіоналів дарує можливість постійно пити смачні й корисні фіто чаї лікувальні в містах Київ, Харків, Трускавець (Україна), не піклуючись про дотримання технології заварювання, адже бювет робить все без допомоги людини.

На нашому обладнанні можна готувати найрізноманітніші види трав’яних чаїв. При цьому лікувальний трав’яний чай буде доведений до оптимальної температури з повним збереженням своїх корисних властивостей. Чаї користуються великою популярністю в будь-яку пору року, а корисні напої затребувані подвійно, тому установка фітобару гарантовано позитивно позначиться на репутації закладу та приверне клієнтів. Розробка індивідуального проекту, монтаж і обслуговування — ось що пропонує своїм клієнтам професійна компанія “Джерело-Люкс”.