Меню фітобару і бювету

Фітобар – відпочинок з користю для здоров’я

Здоров’я — велика цінність, яку необхідно берегти. Нас оточує безліч негативних факторів: несприятлива екологія, стрес, перевтома. Крім того, практично кожна людина часто стикається з різними захворюваннями, тому необхідно відновлювати й зміцнювати організм спортом, здоровим харчуванням, активним способом життя, вживанням вітамінів і мінералів.

Ефективним методом профілактики хвороб, підвищення імунітету і відновлення резервів організму є відвідування фітобарів, які зазвичай відкриті на території лікарень, санаторіїв, профілакторіїв, курортів і оздоровчих комплексів. Фітобар є установою із затишною атмосферою, де можна посидіти сім’єю, з друзями, насолоджуючись трав’яним чаєм, корисною мінеральною водою або відваром. Сучасне обладнання дозволяє робити процес приготування, підігріву до потрібної температури, розливу автоматичним і швидким.

Меню фітобару і бювету

Завдяки сучасному оснащенню фітобар і бювети можуть встановлюватися не тільки в лікувально-оздоровчих закладах, а й у школах, дитячих садах, фітнес-центрах. Устаткування має всі умови для зберігання корисних інгредієнтів (екстрактів, трав’яних, фруктових, овочевих відварів, мінеральної води та іншого). Процес змішування, дозування, нагрівання, розведення, розливу напоїв відбувається автоматично за допомогою комп’ютера. Можливо навіть дистанційно контролювати ресурси бару і процес обслуговування через інтернет. 

Меню фітобару і бювету може бути дуже різноманітним. Як правило, в нього включені такі корисні напої:

  • фіточай з ромашкою, ехінацеєю, м’ятою, мелісою, календулою та іншими травами;
  • “Він-віта” (з екстрактом шкірки та кісточок темних сортів кращого винограду);
  • “Хлорелла” (на основі мікроводорості хлорели);
  • “Йодіс” (мінеральна вода з біологічно активним концентрованим йодом);
  • води з лікувальними екстрактами та концентратами;
  • мінеральні води (“Нафтуся”, “Поляна”, “Куяльник”, “Миргородська” та інші).

Фітонапої можуть містити один або кілька компонентів. Замість цукру можна додавати мед. Вони мають профілактичну дію, стабілізують роботу організму, знімають стрес і нервову напругу. Напій “Вин-Віта” з натуральним біокомплексом на основі винограду має потужний антиоксидантну дію, зміцнює судини та стимулює імунітет. Він відмінно тонізує і покращує сон. “Хлорела” є загальновизнаним Суперфудом. Мікроводорость хлорела, що входить до складу напою, містить величезний запас вітамінів і мінералів. В першу чергу такий напій використовується для очищення організму від токсинів і поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту. “Йодіс” володіє сильним радіопротекторним та антиоксидантним ефектом. Він інтенсивно виводить радіоактивні ізотопи з організму. Йод, розчинений у воді, легко надходить через мембрану клітини та легко виводиться. Мінеральні води відрізняються за своїм хімічним складом (гідрокарбонатні, сульфатні, хлоридні, змішані), тому підбирати їх потрібно відповідно до приписів терапевта. Також необхідно знати дозування, правила приймання, тривалість курсу лікування. Меню фітобару і бювету може бути дуже різноманітним, його асортимент може включати не один десяток напоїв і вод.

“Джерело-Люкс” — кращий виробник автоматичних бюветів-фітобарів

Багато сучасних санаторіїв, курортних оздоровчих комплексів, фітнес і СПА-центрів України та інших європейських країн користуються обладнанням від НВП “Джерело-Люкс”. Автоматичні фітобар-бювети, які також можуть бути встановлені в житлових комплексах, готелях, дитячих садах і лікарнях, зонах відпочинку аквапарків, держустановах і інших об’єктах, являють собою передове обладнання, довговічне і зручне у використанні. Запатентовані інноваційні технології допомагають максимально зберігати всі корисні речовини мінеральної води, фіточаю, відвару.

Компанія надає послуги розробки проекту, документації, підбору обладнання для вирішення поставлених завдань, його монтажу, введення в експлуатацію, обслуговування і модернізації. Консультацію можна отримати за вказаними телефонами.