Фітобар в дитячому садку

Дитячий організм відрізняється від дорослого дуже інтенсивним перебігом обмінних процесів. Діти швидко ростуть і відчувають потребу в мінеральних речовинах і вітамінах, як джерелах енергії, які стають життєво важливими для розвитку їх нервової, кістково-м’язової, серцево-судинної, ендокринної та інших систем.

Саме для гармонійного розвитку дитячого організму необхідно отримувати щодня весь комплекс вітамінів і мікроелементів з урахуванням віку. Забезпечити таку можливість в дошкільному і шкільному закладі можна, використовуючи обладнання для фітобара. У бюветі-фітобарі, розробленому за запатентованою технологією компанії «Джерело-Люкс», готуються з екстрактів і автоматично розливається вода, різні напої і фіточаї. Зберігання рослинних і інших екстрактів, їх розведення і нагрів відбувається без доступу повітря, безпосередньо перед розливом в стаканчики. Для приготування таких напоїв і чаїв використовується тільки чиста вода, природні компоненти додаються за певною схемою, рекомендованої МОЗ, що гарантує безпеку і користь для дітей.

Як працює фітобар?

Що таке фітобар? Це невелика затишна зона в приміщенні з вмонтованим обладнанням, оформлена в обраному стилі, де діти можуть випити стаканчик води, напою або чаю з трав. Для цього використовуються автоматичні бювети-фітобар.

Принцип їх дії полягає в розведенні, нагріванні і розливі напоїв з екстрактів і фіточаїв. Концентрація компонентів, температура нагріву і дозування контролюються автоматично для кожного напою або фіточаю окремо. Для підігріву використовуються теплообмінники, які забезпечує нагрів напою без безпосереднього контакту з нагрівальним елементом, що гарантує збереження всіх цілющих властивостей. Про наявність екстрактів і напоїв в контейнері повідомляє програма контролю.

Для управління параметрами бювету-фітобара передбачена панель з кнопками або сенсорний екран і сервер на основі ПК. Є моделі з робочою зоною для персоналізації карток. Можливий дистанційний контроль ресурсів і обслуговування обладнання через інтернет.

Чому варто поставити фітобар в дитячому садку або школі?

У фітобарі діти отримують напої або фіточаї, які готуються тільки з натуральної сировини. Для приготування напоїв та вітамінні фіточаїв використовуються:

  • йодис;
  • магнієва вода;
  • моршинська ропа;
  • хлорелла;
  • рослинні екстракти;
  • відвари лікувальних трави;
  • фруктові та овочеві відвари;
  • медові напої;
  • чай з ехінацеї та інші.

Склад і концентрація визначаються індивідуально, з дотриманням вікових норм.

У процесі приготування напоїв і фіточаїв зберігаються всі корисні властивості, вітамінами і мікроелементи. Дія напоїв і фіточаїв засноване на профілактичних програмах для дітей – очищення від токсинів, попередження дефіциту йоду і магнію та інших.

В результаті систематичного прийому таких напоїв і фіточаїв зміцнюється імунітет, підвищується стійкість організму до вірусних та інших інфекцій, підвищуються розумові здібності, поліпшується пам’ять і концентрація уваги, налагоджується сон, проходить стомлюваність, підвищується психо-еммоціональності стійкість.

Фітобар в дитячому садку і школі позитивно впливає не тільки на фізичне і ментальне здоров’я дітей, а й дозволяє створити приємну атмосферу, гарний настрій в колективі.