Фітобар обладнання

Устаткування для фітобару — автоматичне приготування і розлив фітонапоїв 

Автоматичне обладнання для фітобару рекомендується встановлювати в санаторіях, пансіонатах, SPA-центрах та інших оздоровчих публічних комплексах. За допомогою використання такої техніки можна в достатній кількості забезпечити клієнтів корисними оздоровчими напоями. Фітобар, обладнання якого створено на основі сучасних технологій, за лічені хвилини здатний надати відвідувачам корисний напій. Такий оздоровчий коктейль сприяє відновленню органів людини, надає профілактичний і зміцнювальний вплив на весь організм в цілому. 

Застосування спеціальної техніки в автоматичному бюветі для приготування та розливу фітонапоїв збільшує ефективність основних лікувальних програм оздоровчих закладів. До складу цих цілющих напоїв часто входять фруктові, овочеві, медові, трав’яні складові. Такі інгредієнти є вагомим джерелом додаткового споживання людиною вітамінів, мікроелементів. У багатьох оздоровчих комплексах також додаються біологічно активні речовини, ехінацея, йодіс, колоїдне срібло. 

Переваги використання обладнання для фітобару

Фітобар, обладнання в якому повністю автоматизовано, чітко зберігає весь комплекс вітамінів і мікроелементів в готовому лікувальному напої. Таке дотримання концентрації корисних речовин у фітонапоях забезпечує для користувачів отримання виключно користі при вживанні. Залучення спеціального обладнання в фітобарі для приготування та розливу корисних напоїв надає можливість клієнтам оздоровитися, закладу — поліпшити імідж. 

Устаткування для фітобара за допомогою електронної системи виробляє контроль над температурою, дозуванням, розведенням основних речовин. Особливостями такої техніки є:

  • виключення контакту напою з киснем — для збереження корисних властивостей;
  • використання герметичних контейнерів — щоб уникнути негативного впливу на фітонапій світла, повітря; 
  • залучення теплообмінника — для підтримки необхідного температурного режиму рідини, усунення її застою;
  • сервер на базі комп’ютера — для оповіщення, контролю параметрів бювету-фітобара.

Повідомлення про те, що закінчуються напої, управління всіма параметрами системи фітобара відбуваються за допомогою кнопок, сенсорів, карток, які зчитуються на передбаченому робочому місці. Така сигналізація може здійснюватися у звуковому та текстовому режимі. 

Особливості застосування автоматичного обладнання для бювету-фітобару

Санаторії, пансіонати, SPA-центри та інші заклади, в яких залучено автоматичне обладнання для фітобара, можуть на належному рівні організувати оздоровчі процедури, доповнені корисними фітонапоями, для своїх відвідувачів. Така автоматизована система бювет-фітобару дозволяє надати клієнтам наступне:

  • правильну, безпечну реалізацію детокс-програм;
  • організацію споживання додаткових вітамінів, мікроелементів;
  • підвищити ефективність оздоровчої, лікувальної програми;
  • отримати заряд енергії;
  • відновити, розслабити організм.

Компанія “Джерело-Люкс” пропонує підвищити популярність оздоровчих закладів за допомогою установки автоматичного обладнання для фітобару. Така унікальна система, створена за запатентованою технологією нашої фірми, надає можливість організувати комфортну і зручну зону для вживання оздоровчих напоїв, яка, крім виконання основного призначення, відрізняється стильним дизайном і дуже компактними параметрами.