Фітобар обладнання

Для відновлення організму, профілактики захворювань, зміцнення імунітету, як додаткове джерело вітамінів і мікроелементів застосовують фітонапої. Їх готують з лікувальних трав, фруктів, овочів, меду, прополісу. Також додають колоїдне срібло, ехінацею, йодис, різні біологічно активні речовини. Для приготування та розливу фітонапоїв в фітнес-центрах, санаторіях, пансіонатах, медичних та навчальних закладах можна використовувати фітобар-обладнання. Автоматичні бювети ставлять в публічному закладі, для забезпечення людей корисними оздоровчими напоями.

Як функціонує фітобар обладнання

Температура, дозування, автоматичне розведення основних речовин в бюветі-фітобарі контролює електронна система. Щоб в процесі приготування напоїв збереглися всі корисні властивості компонентів, використовується безаераціонний метод, який виключає контакт з киснем. Герметичні контейнери не допускають негативної дії на лікувальну воду світла і повітря. Нагрівання до потрібної температури забезпечується теплообмінником без контакту з напоєм. Чай не перегрівається, виключений застій рідини.

Індикація і управління параметрами відбувається за допомогою кнопок, сенсорів і карток, для зчитування яких передбачено робоче місце. Фітобар має сервер на базі ПК. Якщо в контейнері закінчується напій, про це сповіщає текстова і звукова сигналізація. Управляти модулями і контролювати параметри можна дистанційно через інтернет.

Переваги використання бюветів-фітобарів

Автоматичне обладнання дозволяє використовувати фітонапої в наступних випадках:

  • для правильної та безпечної реалізації детокс-програми;
  • для організації додаткового харчування спортсменів, а також людей, які працюють в екстремальних умовах;
  • для підвищення ефективності оздоровчих і лікувальних програм;
  • для відновлення організму і розслаблення.
  • Устаткування для фітобара підходить для організації зручної зони, де люди можуть спробувати оздоровчі напої в комфортній обстановці. Установка унікальної системи за запатентованою технологією компанії «Джерело-Люкс» допоможе поліпшити імідж закладу. Бювет-фітобар, крім виконання основної функції, відрізняється стильним дизайном і компактністю.