Бювети в санаторіях: яку роль вони виконують?


В Україні одним із популярних видів відпочинку вже багато років залишаються бальнеологічні курорти. Адже це не звичайний відпочинок, а й оздоровлення, покращення стану організму та велика користь для здоров’я.

А який же бальнеологічний курорт без бюветів з мінеральною водою? Адже саме корисна природна мінеральна вода здатна оздоровити організм без таблеток та медичних втручань. Мінеральна вода покращує самопочуття, додає сил, здоров’я та навіть здатна лікувати багато захворювань, як-от: кишково-шлункового тракту, ниркові захворювання та багато інших. А тому люди саме для цього обирають подібний відпочинок.

Де в Україні є бювети

Україна – це країна, де є багато мінеральних вод, які унікальні за своїми складовими, здатні оздоровлювати організм та навіть лікувати різні хвороби.

Найпопулярніші мінеральні води є у таких курортних містах України:

  • Трускавець Львівська область.
  • Моршин Львівська область.
  • Східниця Львівська область.
  • Хмільник Вінницька область.
  • Миргород у Полтавській області.
  • Сатанів Хмельницька область.

Саме у цих містах розташовано багато санаторіїв, у приміщенні яких є спеціальні бювети з мінеральною водою. А у деяких є і міські бювети, де можна набирати цілющу воду.

Якщо до прикладу взяти Трускавець, то там є 25 цілющих джерел із 10 видами мінеральних вод. Звісно, ходити до кожного джерела було б вкрай незручно, а тому в цьому місті діють два міські бювети, в яких можна набрати різні види мінеральних вод, все залежить від того, яке у вас захворювання і що ви б хотіли підлікувати.

Бювети у санаторіях: чому це важливо

Обираючи відпочинок на бальнеологічному курорті, найкраще спочатку проконсультуватися з лікарем, щоб розуміти, який саме вид мінеральних вод вам потрібно вживати. В Україні є багато санаторіїв із різним спектром послуг, у великій частині з них просто на території розташовані сучасні бювети.

Це важливо, тому що:

  • Перше – насправді мінеральну воду потрібно вживати одразу після того, як ви набрали її у бюветі. До прикладу, вода типу “Нафтуся” вважається, що придатна до споживання лише 2 години після того, як ви набрали її у бюветі. А тому, якщо бювет розташований на території санаторію, то ідеально її буде набрати саме там, просто спустившись зі свого номеру. А потім піднятись та одразу випити, щоб отримати максимум користі.
  • До санаторію доставка мінеральної води з джерела відбувається кілька разів на день. А тому – це гарантія того, що у бюветі вона буде свіжою, а отже матиме максимум корисних речовин, а значить – ваш організм краще оздоровиться та покращиться ваше самопочуття.
  • Не потрібно далеко ходити. Часто міські бювети можуть бути розташовані на певній відстані від санаторію, а тому відпочивальникам може бути не зручно щодня долати певну відстань та стояти у чергах, щоб набрати цілющої водички. А бювет на території санаторію – це і зручно, і дуже комфортно для людей, які проходять лікування. Адже часто буває, що людина просто не має фізичної можливості щодня ходити на певну відстань.
  • Гарантія якості. Санаторії дбають про свою репутацію та комфорт відпочивальників. А тому – це гарантія того, що вода буде насичена корисними мікроелементами, вона буде потрібної консистенції для максимальної користі.
  • На території санаторіїв можуть бути види усіх мінеральних вод. В Україні є такі види корисних природних вод, як-от: Нафтуся, Броніслава, Марія та Софія та інші. Усі вони мають свій унікальний склад та допомагають при конкретних хворобах.

Бювети в санаторіях – це про зручність та користь відпочинку. Такі заклади зазвичай користуються великою популярністю серед туристів, адже надають повний спектр послуг і відпочивальникам не потрібно довго блукати невідомим місцем, щоб попити корисної води.

А ще – це гарантія якості води, адже на територіях санаторіїв встановлюють сучасні бювети, які навіть здатні підігрівати мінеральну воду, якщо цього потребують її особливості, щоб покращити якість напою.

Крім того у санаторії професіонали зможуть вам порадити, який вид води вам буде корисніше пропити та встановить терміни її вживання.