Бювети Східниці

Східниця — знаменитий український бювет-курорт

На відміну від сусідніх курортів Трускавця або Моршина, відомих як бальнеологічні санаторії вже дуже тривалий час, Східниця стала з ними в один ряд порівняно недавно. За короткий проміжок часу це селище змогло стати привабливим місцем для відпочинку та лікування не тільки для жителів України, а й іноземних гостей. Унікальна природа, гостинні місцеві жителі та, звичайно ж, корисні мінеральні джерела складають секрет успіху цього мальовничого невеликого селища в Прикарпатті. У будь-який час року тут є чим помилуватися, всілякі екскурсійні тури по околицях залишать приємні враження та розширять ваш кругозір.

Що стосується мінеральних джерел, вони містять воду з різними властивостями, тому люди з різними проблемами можуть поправити своє здоров’я, зупинившись в санаторії, готельному комплексі або у приватників. Примітно, що багато джерел в Східниці б’ють прямо з-під землі, проте не варто ризикувати й вживати воду з таких природних бюветів, краще віддати перевагу сучасній автоматичній системі, яка служить для контролю належної якості мінеральної цілющої води. Автоматичні бювети від вітчизняної компанії «Джерело-Люкс» — це гарантія отримання найкращої мінеральної води в необхідному для вас обсязі.

Переваги автоматичних бюветів від компанії «Джерело-Люкс»

Будь-які громадські організації, що надають лікувально-оздоровчі або спортивно-косметологічні послуги, а також різні установи, включаючи школи, потребують встановлення спеціалізованих автоматичних бюветів. Вони можуть подавати в необхідному обсязі як природну мінеральну, так і питну мінералізовану воду. При цьому важливо, щоб її хіміко-біологічний склад відповідав рекомендованим фахівцями показниками, так само як дозування та оптимальна температура. Автоматична дозована подача води виключає її застій та втрату цінних властивостей в системі. Всі бювети та фітобари від компанії «Джерело-Люкс» виготовлені за перевіреною технологією, не дають збоїв під час роботи. На території Східниці ви можете знайти наше обладнання в наступних локаціях:

  • готельний комплекс «Три сини та донька»;
  • курортний готель «осонні Карпати».

Бювети дозволять вам строго виконувати розпорядження лікарів, вживаючи відповідну для вас мінеральну воду в оптимальному стані. Також є можливість насолодитися натуральними напоями з фітобару, увібрати всю цілющу силу місцевих рослин й значно поліпшити своє здоров’я. Наше обладнання повністю відповідає всім нормам та стандартам, є безпечним при використанні.

«Джерело-Люкс»: турбота про здоров’я — наш пріоритет

Понад 40-річний досвід роботи в даній сфері дозволяє нам називати себе справжніми професіоналами своєї справи. Нас високо цінують не тільки в Україні, багато країн пострадянського простору та європейські держави цікавляться нашим обладнанням. Зараз ведеться підготовка численних контрактів на установку та обслуговування автоматичних бюветів та фітобарів за межами України. В рамках антіковідной програми ведуться переговори з меріями наших міст по впровадженню в громадських установах, включаючи шкільні заклади, нашого обладнання.

На офіційному сайті компанії dzherelo-lux.com ви можете вивчити всю доступну інформацію, що стосується нашої діяльності. Завдяки автоматизації бюветів управління ними проводиться за допомогою зручної системи, можливий віддалений контроль через інтернет. Ми можемо розробити проєкт установки бювету або фітобару з нуля, допоможемо встановити обладнання, зробимо навчання персоналу і забезпечимо якісне обслуговування та ремонт. «Джерело-Люкс» йде в ногу з часом, постійно удосконалюючи свою діяльність на благо вашого здоров’я. Серед наших клієнтів всі найвідоміші здравниці України, сучасні готельні комплекси, фітнес-центри, житлові комплекси та інші об’єкти. Ми пропонуємо оптимальні рішення для кожного, хто звернувся до нас.