Бювети і фітобар для фітнес-центрів

Фітнес-центр, встановлюючи в приміщенні автоматичний фітобар, і бювет, повноцінно забезпечує відвідувачів фітонапоями, вітамінними чаями, лікувальними екстрактами, мінеральною і мінералізованою водою. Облаштування зони з автоматичним обладнанням – турбота про здоров’я відвідувачів. Таке рішення неодмінно поліпшить імідж, зробить проведення часу в залі і перервах між тренуваннями більш приємним, а також корисним.

Чим корисна установка фітобару

Фітонапої забезпечують оздоровлення всіх систем організму, є ефективною профілактикою більшості захворювань. Позитивний вплив можливий за рахунок використання природної сировини. В результаті організм отримує мікроелементи і вітаміни в необхідній кількості, завдяки систематичному прийому фітонапоїв або лікувальної води.

Функція автоматичного обладнання полягає в відборі, транспортуванні, підігріві, розведенні і дозуванні вітамінних чаїв, лікувальних екстрактів, напоїв на основі фітокомпонентів.

В результаті постійного прийому:

  • нормалізується обмін речовин;
  • організм отримує весь комплекс вітамінів для нормальної роботи;
  • відновлення після фізичних навантажень і емоційних стресів проходить швидше;
  • підвищується ефективність програми тренувань.

Фітонапої сприяють безпечному очищенню організму. Без фітобару відвідування фітнес-центру не принесе відвідувачеві стільки користі.

Автоматичні бювети для фітнес-центрів

Питний бювет відбирає, зберігає, підігріває, подає мінералізовану або природну мінеральну воду. Для здійснення цих функцій передбачені система відбору, безконтактного нагрівання, а також технології, за допомогою яких відбувається дозування, розведення і змішування компонентів. Видача вмісту пристроїв здійснюється через спеціальні крани. Користувач може управляти мінеральним бюветом за допомогою спеціальної панелі. Вода зберігається в герметичних контейнерах, без контакту з повітрям і світлом.

Передбачена конструкція і інноваційні технології використовуються, щоб відвідувач отримував максимальну користь. У воді і напоях зберігаються всі корисні властивості, дотримуються стандарти, прийняті МОЗ, а також забезпечується високий рівень безпеки. Бювети купити необхідно, адже монтаж автоматичного обладнання допоможе фітнес-центру поліпшити якість обслуговування, залучити нових клієнтів і підвищити статус компанії.