Бювети для оздоровчих комплексів

Мінеральні води надають унікальний вплив на організм, допомагають боротися із захворюваннями різних систем, при правильному використанні під контролем лікаря. Санаторії, пансіонати, оздоровчі комплекси, медичні установи пропонують різні програми, засновані на застосуванні води з унікальних джерел. У таких закладах необхідно використання автоматичних бюветів, які забезпечують паркан, подачу і розлив води зі збереженням її корисних властивостей. Що таке фітобар? Це спеціальне обладнання, яке забезпечує приготування і подачу фітонапоїв, що створюються на основі природних компонентів, цілющих трав, біологічно активних добавок.

Конструкція автоматичного бювету

Подача і розлив води, напоїв забезпечується наступними елементами конструкції:

 • системою для відбору і впускання;
 • теплообмінником для безконтактного нагрівання;
 • механізмами для дозування, розведення і змішування;
 • кранами, через які відбувається видача;
 • панеллю користувача для управління;
 • контейнерами для зберігання без контакту з повітрям і збереження всіх корисних властивостей.
 • Сучасна сенсорна панель дозволяє управляти всіма операціями на одному екрані. Для оздоровчих комплексів особливо зручною буде карткова система, що дозволяє запрограмувати на карту пацієнта рецепт лікаря з точним зазначенням типу мінеральної води, температури і об’єму. Для активації потрібно вставити її в апарат. Кнопкова система дозволяє самостійно вибрати настройки.

  Кількість кранів залежить від того, скільки мінеральних вод та напоїв буде використовуватися. Оздоровчі центри можуть замовляти різні модифікації пристрою, з урахуванням напливу клієнтів.

  Переваги автоматичного бювету, фітобара

  Фітобар-обладнання, автоматичні бювети зберігають всі лікувальні властивості мінеральної води і фітонапоїв. Використання лікувальних чаїв в процесі оздоровлення або в перервах між процедурами, за схемою рекомендованої лікарем, є більш ефективним, ніж безконтрольний самостійний прийом.

  Очищена мінеральна вода, яку можна отримати при використанні бюветів, збагачується катіонами і аніонами солей за певними розрахунками. Фітонапої готуються по рекомендованим схемам, для безпечного і ефективного дії на організм. Якість води і фітонапоїв контролюється з урахуванням ДСТУ та ГОСТ. Таким чином, оздоровчі комплекси, на території яких встановлені бювети, надають клієнтам можливість пройти оздоровлення і відновиться з гарантією результату.