Бювет для води

Для відбору, транспортування, підігріву, розведення і дозування мінеральної води використовується бювет. Унікальне автоматичне обладнання створено компанією «Джерело-Люкс». Скористатися пропозицією і придбати його можуть курорти, оздоровчі комплекси, лікувальні заклади, санаторії, фітнес-центри, школи, дошкільні заклади, торгові комплекси, житлові комплекси. Використання запатентованих технологій дозволяє організувати питне лікування і оздоровлення, забезпечити людей цінних водним ресурсом зі збереженням всіх його корисних властивостей.

Крім того, організація, яка встановить на своїй території автоматичну бюветну систему, зможе надати своїм відвідувачам зручний сервіс і сучасний підхід до прийому мінеральних вод або напоїв.

Пристрій автоматичного бювету

Як влаштований бювет (пристрій бювету)? Основна особливість автоматичного обладнання полягає в системі безаераціонного відбору води з джерела, що виключає її контакт з повітрям і світлом. Завдяки подібного рішення в воді зберігаються всі природні властивості. Герметичні контейнери запобігають будь-який вплив ззовні на воду, тому цінні з’єднання не втрачаються, навіть при тривалому зберіганні.

Для контролю концентрації, температури і дозування передбачена електронна система стабілізації тиску. Рідина підігрівається до 18-20, 37-42 градусів без контакту з теплообмінником, тому її склад залишається стабільним.

У лікувальних, оздоровчих і відновних програмах основою для досягнення ефекту є мінеральна або мінералізована вода або концентрат (ропа). Система автоматичного розведення доводить її до заданого рівня мінералізації, в результаті пацієнт отримує лікувальну воду згідно строго за вказаною лікарем приписом.

Для контролю наявності необхідного рівня рідини в контейнері також передбачена спеціальна програма. Роботою обладнання можна керувати за допомогою кнопок, карток або сенсорних панелей. Контролювати ресурси і обладнання легко дистанційно через інтернет.

Переваги використання бювету для води

Питний бювет має певний ряд переваг:

  • зберігає всі природні властивості води;
  • виключає негативну дію зовнішніх чинників на цінний ресурс;
  • работает бесперебойно и легко управляется;
  • прикрашає приміщення, завдяки сучасному дизайну.
  • підвищує престиж закладу.

Автоматичне обладнання дозволяє людям користуватися природними питними ресурсами, вживати лікувальну воду і фітонапої зручно і з максимальною користю. В результаті її систематичного прийому поліпшується функціонування організму, нормалізується робота всіх систем.